Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

Queen

Asistan Moderatör
 • İçerik sayısı

  137
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  3,280 [ Bağış Yap ]

Queen kullanıcısının paylaşımları

 1. teşekkürler.
 2. [1975] KnightOnLine.exe (Unpack & ByPass) adresinden uyumlu KnightOnLine.exe indirebilirsiniz. Buraya erişim izni yoktur uyarısı veriyor ama? @ OzkanOzdemir
 3. teşekkürler.
 4. paylaşım için teşekkürler.
 5. Biraz zaman sonra yorumlamadım ama hala bir çok kişi için hayati öneme sahip bir konun teşekkürler.
 6. Linkler aktiftir. Lütfen bir daha kontrol ediniz.
 7. Post: [v21xx 20xx 19xx]Bian-KO Panel ASPX User: brenner Infraction: Inappropriate Language Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 8. Post: [v21xx 20xx 19xx]Bian-KO Panel ASPX User: apron Infraction: Inappropriate Language Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 9. Post: [v21xx 20xx 19xx]Bian-KO Panel ASPX User: Kaanizm33 Infraction: Inappropriate Language Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 10. Benim hoşuma gitti, çok sağol.
 11. Queen

  2117 Client Lazım veya Exe dosyası.

  Merhaba; Daha temiz ve kullanılabilir bir yapı sağlamak için lütfen araştırma yapınız. Konunuz ile ilgili başlık daha önce açılmıştır. Lütfen buradan devam ediniz.
 12. Queen

  Server Açma Hakkında Bir Kaç Sorum Var

  İlgili üyenin en son giriş tarihi: 15.07.2017 günümüz 15.07.2018 hali hazırda bir yıldır aktif değildir. Bu sebeple konu kilitlenmiştir. Hala aynı konu üzerinde sorunları olan, yönlendirme isteyen arkadaşlar yeni bir konu başlatabilir.
 13. Queen

  Server kurulumu yardım

  Sorunlarınızı çeşitli görsellerle desteklerseniz hem siz hemde sizden sonraki bir sürü kişi yararlanabilir. Ayrıca forum kurallarını okumanızı öneririm. Konunuz belirttiğimiz hususlarda düzenleme yapılana kadar kilitlenmiştir. Düzenleme yaptıktan sonra iletişime geçerseniz açabilirim.
 14. Merhaba; Bu tip yardım konularını "sunucu kurma" kısmına değil de ilgili kategorilere açabilirsiniz. Lütfen forum kurallarını okuyalım.
 15. Queen

  Server Kurulum.

  Eğer microsoft üzerinden herhangi bir kiralama işlemi yaptıysan ilgili departmanda sertifikalı arkadaşlar tarafından ücretsiz destek talebinde bulunabilirsin. @ vestside adlı üyemizde yardım girişiminde bulunmuş. Hala sorununuz devam ediyor mu?
 16. Queen

  Server kurma

  Merhaba; Bu kategoride sunucu kurulumuna yönelik yardımlaşma yapılmaktadır. İlk sorununuza gerekli çözümü sunduk. Hali hazırda diğer sorunlarınız için forumun ilgili kategorilerini kullanınız. Ayrıca forum kurallarını okumanızı öneririm. Forum konu başlığı, içeriği konu ile ilgili olmakla birlikte doğrudan yardım istemek yasaktır. Açıklama: Konu ile ilgili sorun çözüldüğü için konu kapatılmıştır. Diğer sorunlar için ilgili forum kategorilerinde forum kuralları dahilinde yardım isteğinde bulunabilirsiniz.
 17. Post: Sql #2014#2012#2008 videolu anlatim & linkler User: melankolo Infraction: Spammed Advertisements Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 18. Emre ilgili çalışma/paylaşım için teşekkürler.
 19. Post: Farm Server • HERA Gaming v1453 Farm • 27.06.2018 OFFICIAL AÇILIYOR! (Valkyrie Hediye) User: ergncydm Infraction: Spammed Advertisements Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 20. Oyuncular her zaman değişikliğe açıktır. Bu sebeple birbirinden bağımsız birden fazla sürüm var. Fakat şöyle olabilir. Hiç bir oyunda olmayan, oyunu andırmayan bir maradon çizilebilir. Bu maradon bizim oyunumuzun imgelerini taşıyarak dekore edilir. O zaman işler değişebilir. :)
 21. Queen

  Yeni KO-Panel Çalışmam

  Hayırlısı olsun. Bol çalışmalar, başarılar.
 22. Merhaba; Çözdüğünüz sıkıntıyı detaylı bir şekilde örnek kodlar veya görsellerle açıklarsanız bir çok kişi faydalanabilir. Böylelikle bir çok kişinin gelişmesine katkı sağlamış olabilirsiniz.
 23. Post: Letter Item Gönderme Editör User: bigpatreon Infraction: Spammed Advertisements Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
×
×
 • Yeni Oluştur...