Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Admin

OzkanOzdemir

Forum Sahibi
 • İçerik sayısı

  1.385
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Günün Kazananı

  7
 • Puan

  944,725,861 [ Bağış Yap ]

OzkanOzdemir last won the day on Ağustos 6

OzkanOzdemir had the most liked content!

Topluluk Puanı

1.199 Mükemmel

1 Takipçi

OzkanOzdemir Hakkında

 • Doğum Günü 05/11/1994

Güncel Profil Ziyaretleri

4.479 profil görüntüleme
 1. Merhaba, Yeni bir zone tasarlıyorum herşey tamam fakat karus/human ışınlanma(gate) eklemek istiyorum bilgisi tecrübesi olan yardım edebilirmi ? Editörlemi ekleniyor nasıl oluyor ?

 2. 1298 sürümünün orijinal halinde çalışmıyor zaten öyle bir olay yok. Eğer ki yeni öğrenmeye başladıysan yapamazsın programlama bilgin olması gerekiyor. Programlama bilgin varsa nasıl yapabileceğini anlatayım. Ayrıca bahsettiğin şey database ile ilgili değil tamamen Client tarafıyla ilgilidir. Database yani veritabanı tamamen bilgilerin tutulduğu bir bölümdür veriler orada saklanır.
 3. hocam forum oto olarak bana limit mesajı oymuş 700 küsür dakika daha beklemem lazım 10 saati geçiyor kaldırma imkanın var mı unpack.hdr indirip 1299 da verdiğin zoneleri denicem de

 4. hocam hayırlı günler 1298 server files lazım neronun yüklediği ebenezer çalışmıyor bu konular da yeniyim yardımcı olabilir misin elinde var ise güncel paylaşabilir misin acaba ?

 5. OzkanOzdemir

  Motor Kaskı

  Şaka demi bu?? Şaka yapıyorum de nolur! 😄
 6. OzkanOzdemir

  Sql kurulumu hakkinda yardim

  Konuyu kaldıracağım diyorsun da senin şimdi sorunun vardı çözümünü sağladık peki aynı sorunu yaşayan kişi buradan o sorunun nasıl çözüldüğünü görmesin mi? Yardım etme düşüncesi yok demek ki sende onu anladım şuan kolay gelsin.
 7. OzkanOzdemir

  Sql kurulumu hakkinda yardim

  Konuyu kaldıracağım derken?
 8. OzkanOzdemir

  Sql kurulumu hakkinda yardim

  Bende gözükmüyor mesela sen kendi veritabanını restore et daha sonra ODBC ekleme işlemini gerçekleştir sorun olursa o zaman bakarsın çaresine ki daha ortalıkta bir şey yokken pire için yorgan yakıyorsun. ODBC nedir? ODBC nasıl ayarlanır? Yukarıdaki verdiğim konuyu oku incele ona göre ODBC işlemlerini yap.
 9. OzkanOzdemir

  Sql kurulumu hakkinda yardim

  Databaseyi restore etmezsen nasıl gözüksün ki sen bana ODBC penceresini gösteriyorsun? Kendin işlem yapmadığın sürece nasıl eklensin onlar?
 10. OzkanOzdemir

  Sql kurulumu hakkinda yardim

  Microsoft'un sitesinde senin sorunun çözümünü böyle vermişler; To resolve this issue, move, rename, or delete the existing Report Server databases. Or, use a different instance name. By default, when you install an instance of SQL Server 2008 Reporting Services, the instance setup process creates two new databases that are named "ReportServer_Instance_Name" and "ReportServer_Instance_nameTempDB." These databases are created under the following folder for the instance of the SQL Server that you are running: %ProgramFiles%\Microsoft SQL Server\MSSQL10.Instance Name\MSSQL\DATA Note For the default MSSQLSERVER instance, the database names are "ReportServer" and "ReportServerTempDB." These databases may contain user data. Therefore, the Setup program does not delete these databases when you uninstall a SQL Server 2008 Reporting Services instance. When you install an instance that has the same instance name, the Setup program detects that the Report Server databases already exist for that instance name. When this occurs, you receive the error message that is mentioned in the "Symptoms" section. Yani Reporting Services öncesinde kuruluymuştu düzgün silinmemiş ve aynı isimde Instance oluşturmaya çalıştığından kaynaklı böyle hata alıyorsun. Tamamen düzgünce kaldırmayı dene daha sonra tekrar kur.
 11. OzkanOzdemir

  Sql kurulumu hakkinda yardim

  Hizliresim upload edersen herkes görebilir. Instance Name default olarak kullan yada başka bir isim vermeyi dene sorunun ondan kaynaklı olarak gözüküyor. Başka SQL sürümü kurulu mu bilgisayar üzerinde yada daha öncesinde kurup silme işlemi yaptın mı?
 12. OzkanOzdemir

  MehmetDLSN kimdir?

  Merhaba @ MehmetDLSN, üyeliğiniz onaylanmıştır. Eğer forum kurallarını okumadıysanız Forum Kuralları [ Herkes okumuş sayılacaktır ] bölümünden lütfen okuyunuz. Başkalarına konu içeriği verme, üyelik şifreleri hakkında (ÖNEMLİ!) konu içeriğini okuyunuz ve hiç bir kimseye forumda üyeliği dahi olsa içerik vermeyiniz. Ayrıca KODevelopers nedir? konumuzu okuyarak bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Aramıza hoş geldiniz.
 13. OzkanOzdemir

  hsyndrnl kimdir?

  Merhaba @ hsyndrnl, üyeliğiniz onaylanmıştır. Eğer forum kurallarını okumadıysanız Forum Kuralları [ Herkes okumuş sayılacaktır ] bölümünden lütfen okuyunuz. Başkalarına konu içeriği verme, üyelik şifreleri hakkında (ÖNEMLİ!) konu içeriğini okuyunuz ve hiç bir kimseye forumda üyeliği dahi olsa içerik vermeyiniz. Ayrıca KODevelopers nedir? konumuzu okuyarak bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Aramıza hoş geldiniz.
 14. OzkanOzdemir

  fenomen kimdir?

  Foruma uygun olmadığınız için üyeliğiniz onaylanmamıştır. [HIDE-POSTS=9999999999999] parssunucum diye milleti dolandırıyor hakkında tonla şikayet var. [/HIDE]
 15. OzkanOzdemir

  alaca859 kimdir ?

  Merhaba @ alaca859, üyeliğiniz onaylanmıştır. Eğer forum kurallarını okumadıysanız Forum Kuralları [ Herkes okumuş sayılacaktır ] bölümünden lütfen okuyunuz. Başkalarına konu içeriği verme, üyelik şifreleri hakkında (ÖNEMLİ!) konu içeriğini okuyunuz ve hiç bir kimseye forumda üyeliği dahi olsa içerik vermeyiniz. Ayrıca KODevelopers nedir? konumuzu okuyarak bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Aramıza hoş geldiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...