Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Bugün
 2. white

  Molebox Pro [Full]

  paylaşım için tşkler
 3. MODBOT

  "Srylius" kimdir?

  Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız. Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız. Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. , Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız. Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız. Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 4. SRYLIUS

  "Srylius" kimdir?

  Üye adı : SRYLIUS Ad ve Soyad : Semih Deniz Ülke / Şehir : İstanbul, TR Hakkınızda kısa bilgi : 26 yaşındayım yaklaşık 4 yıl Knight Online oyunculuğu geçmişim var. Sonrasın da PvP Sunucu Dosyaları ve İstemci dosyalarını geliştirme üzerine merak saldım. Şuan da v18xx sürümüne kadar ortalama İstemci sürümünü getirmiş bulunmaktayım daha fazla DirectX Game Engineering ve C++ konularında geliştirmek ve kendimi ilerletmek adına platforma katılma talebinde bulunmak amaçlı üyelik oluşturdum. E-posta adresiniz: [email protected] Skype adresiniz: by.gandalf Facebook adresiniz: Aktif olarak kullandığım bir hesabım mevcut değil. (Discord : Srylius#8019) Referans olan üye: Mevcut değil buradaki kimseyi tanımıyorum. Ne kadar süredir Knight Online ile ilgileniyorsunuz?: 4 yıl oyunculuk geçmişim ve 3,5 yıldır da geliştirme geçmişim mevcut. Aktif olarak Knight OnLine oynuyor musunuz? : Hayır Oynuyorsanız, hangi sunucuda? : Şuanda aktif olarak oynamıyorum. Yetkinlikleriniz, becerileriniz nelerdir?: C , C++ , C# , Lua, Python, ASP.NET, Front-End & Back-End PHP Önceki çalışmalarınız, referanslarınız: -
 5. FLoRa

  2125 SRC+DB (Poyraz Bilişim)

  linkler çalışıyordur umarım
 6. TODERGEN

  1975 KnightOnLine Client [Güncel]

  teşekkrler
 7. TODERGEN

  [1975] Knight OnLine Client

  Teşekkürler
 8. Yesterday
 9. forum2020

  KO 1534 Server Files (VB6 Source)

  Teşekkürler.
 10. forum2020

  Osk1 Server Files 1879 Source VC++ 6.0

  Teşekkürler nerocım
 11. forum2020

  Console Color

  Teşekkürler.
 12. horrus

  Client with anty-cheat protection system

  Görüş ve öneriniz için çok teşekkürler 🙂 Bu konu hakkında neredeyse hiçbir bilgi olmadığı için benim için çok önemli
 13. Teşekkürler
 14. aakinci

  BDW Monument Sorunu Yardım.

  ilgili dosyaların kaynak kodu elinizdeyse bu kaynak kodlarda Altar a hangi type değeri atanmış ise onu database tarafında da düzenleyip bir deneyin. Ya da kaynak kodlarında attack dosyaları var, o kısımlarda r atak damagesi vs. tanımlanmamış ise bu yüzden de olabilir.
 15. aakinci

  Client with anty-cheat protection system

  Çeviri kullanmandan yola çıkarak yabancı ülke vatandaşı olduğunu varsayıyorum ve ona göre birkaç şey yazacağım; 1. Soacs uzun zaman kullandım ve asla tavsiye etmem (ilgili bir yönetimi yok ve doğru düzgün bir altyapıya sahip değil) 2. Acme hala piyasada var ama hizmet veriyorlar mı bilmiyorum fakat zaten satış olayı yok Acme de, sadece belirli bir süre için kiralama yapabiliyorsunuz diye biliyorum. 3. Xacs, yukarıda acme için yazdıklarımın tamamı burası için de geçerli 🙂 bilgisi olanlar yazarsa belki daha da faydalı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.
 16. Son hafta
 17. Merhabalar, kendi sunucumu başlatmak istiyorum ama kendi koruma sistemimi yapacak kadar tecrübeli değilim. Sadece kanıtlanmış işlevselliğe sahip doğrulanmış bir Müşteri satın almak istiyorum. Böyle bir durumda hangi seçeneğim var? Ve bunların artıları / eksileri nelerdir? soacs - uzun yıllardır piyasada, çok sayıda başarılı sunucu, büyük miktarda kullanıcı için optimize edilmemiş (en azından böyle bir görüş duyuyorum) acme - hala piyasada mı? Bunun hakkında hiçbir bilgi veya fikrim yok xacs - Bunun KO'daki en iyi Müşteri olduğunu duydum ama satışta olmadığı doğru mu? Herhangi bir öneri ve görüş için minnettar olurum. PS. Yanlış sözdizimi için özür dilerim, çevirmen kullanıyorum
 1. Daha fazla aktivite göster
×
×
 • Yeni Oluştur...