Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

Queen

Asistan Moderatör
 • İçerik sayısı

  137
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  3,280 [ Bağış Yap ]

Topluluk Puanı

19 İyi

1 Takipçi

Queen Hakkında

 • Doğum Günü 05/31/1992

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. teşekkürler.
 2. [1975] KnightOnLine.exe (Unpack & ByPass) adresinden uyumlu KnightOnLine.exe indirebilirsiniz. Buraya erişim izni yoktur uyarısı veriyor ama? @ OzkanOzdemir
 3. teşekkürler.
 4. paylaşım için teşekkürler.
 5. Biraz zaman sonra yorumlamadım ama hala bir çok kişi için hayati öneme sahip bir konun teşekkürler.
 6. Linkler aktiftir. Lütfen bir daha kontrol ediniz.
 7. Post: [v21xx 20xx 19xx]Bian-KO Panel ASPX User: brenner Infraction: Inappropriate Language Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 8. Post: [v21xx 20xx 19xx]Bian-KO Panel ASPX User: apron Infraction: Inappropriate Language Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 9. Post: [v21xx 20xx 19xx]Bian-KO Panel ASPX User: Kaanizm33 Infraction: Inappropriate Language Points: 0 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 10. Benim hoşuma gitti, çok sağol.
 11. Queen

  2117 Client Lazım veya Exe dosyası.

  Merhaba; Daha temiz ve kullanılabilir bir yapı sağlamak için lütfen araştırma yapınız. Konunuz ile ilgili başlık daha önce açılmıştır. Lütfen buradan devam ediniz.
 12. Queen

  Server Açma Hakkında Bir Kaç Sorum Var

  İlgili üyenin en son giriş tarihi: 15.07.2017 günümüz 15.07.2018 hali hazırda bir yıldır aktif değildir. Bu sebeple konu kilitlenmiştir. Hala aynı konu üzerinde sorunları olan, yönlendirme isteyen arkadaşlar yeni bir konu başlatabilir.
 13. Queen

  Server kurulumu yardım

  Sorunlarınızı çeşitli görsellerle desteklerseniz hem siz hemde sizden sonraki bir sürü kişi yararlanabilir. Ayrıca forum kurallarını okumanızı öneririm. Konunuz belirttiğimiz hususlarda düzenleme yapılana kadar kilitlenmiştir. Düzenleme yaptıktan sonra iletişime geçerseniz açabilirim.
×
×
 • Yeni Oluştur...