Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

Champion

Üye
 • İçerik sayısı

  21
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  592 [ Bağış Yap ]

Topluluk Puanı

1 Nötr

Champion Hakkında

 • Doğum Günü 11/19/1990
 1. Champion

  Champion kimdir.

  Ad ve Soyad: Can Yılmaz Sosyal Medya (zorunlu): Sadece facebook kullanmaktayım. https://www.fb.com/profile.php?id=100003325115378 Yaş: 28 Meslek: Bilgi işlem (IT) Yaşadığınız Şehir: İstanbul KODevelopers'ı nereden bulduğunuz: Noreonlineworld. sitenin ilk üyelerindenim. İlgi alanlarınız: Knight online Forumumuza neden üye olmak istediğiniz: Elimdeki bilgileri paylaşıp insanlara faydalı olabilmek aynı zamanda buradan bilgi erişimi sağlamak. (varsa) referans olan üyemiz: Momentum
 2. Merhabalar, ankete katılan herkese şimdiden teşekkürler. Soru gayet basit bugün yeni bir oyuna başlayacak olsan version tercihin ne olurdu, eski sürüm v1299 mı yoksa v2xxx ve üzerimi?
 3. Champion

  Yeni Ko-Panel Çalışmam v2

  satışta olan bir temanız varsa 1299 için görmek isterim.
 4. teşekkürler emeğine sağlık.
 5. Temiz ve sorunsuz çalışan editörler tek paylaşımda (10mb Boyut) kodevelopers özel. Winrar Şifresi: kodevelopers.com [Gizli İçerik] [Gizli İçerik]
 6. 1.Adım: USERDATA'ya bansüre adında sütun oluşturun nvarhcar yapın,yan kısmı 50 olsun 2.Adım: Alttaki prosedürü oluşturalım CREATE PROCEDURE char_süreli_ban_1 AS update userdata set bansüre ='30' where authority ='255' and bansüre ='0'--banlı olan charların kalangün sayısıın 30 yapıyor!.. GO 3.Adım:Yine alttaki prosedürü oluşturalım.. CREATE PROCEDURE char_süreli_ban_güncelle AS update userdata set bansüre = bansüre - 1 where bansüre > '0' and authority ='255' update userdata set authority ='1' where bansüre ='0' and authority = '255' GO --gün sayısı 0dan yüksek olan banlı charların süresini 1 gün azaltıyor. --ban süresi bitmiş olan banlı charların banını açıyor!.. Bunları yaptıktan sonra Job olayına giriyoruz!.. 1-) Önce saat başı gerçekleşen job hazırlayalım ve komut olayına exec char_süreli_ban_1 yazalım. 2-)Şimdi günlük çalışan job hazırlayalım ve komut olayına exec char_süreli_ban_güncelle yazalım. Sonra SQL Server Agent'i çalıştırıyoruz ve Auto-start service when OS start seçeneğini seçiyoruz(pc açılınca otomatik çalışmasını sağlar!..)
 7. Champion

  Momentum [v1298] Database

  Bana bir fiyat verirmisin, exe fileslerle birlikte
 8. Champion

  19X 21X Oyun İçi KC Kırdırma

  teşekkürler
 9. günceldir.
 10. Champion

  R3alist Pus v1299 için

  Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi elinde 1299 için sonteklif otomasyonlu power up store dosyası olan paylaşabilirmi?
×
×
 • Yeni Oluştur...