Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

Orçun

Uzaklaştırılmış
 • İçerik sayısı

  265
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Günün Kazananı

  20
 • Puan

  21,451 [ Bağış Yap ]

Orçun last won the day on Nisan 2

Orçun had the most liked content!

Topluluk Puanı

249 Mükemmel

Orçun Hakkında

 • Doğum Günü 04/23/1993

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Orçun

  İtem Upgrade Hk

  https://www.kodevelopers.com/client-bilgileri/2335-magic-anvil-upgrade-hakkinda-hersey.html konuya göz atabilirsin.
 2. Aynı şeyleri pişirip pişirip insanların önüne koymaktan vazgeç.
 3. Orçun

  Ceza nedeni: bytuku: Inappropriate Language

  Bu ceza kaldırıldı. Nedeni:
 4. Post: İstek isim değişikliği User: bytuku Infraction: Inappropriate Language Points: 1 Administrative Note: Message to User: Original Post:
 5. please upload screenshot to another site
 6. Bir bakalım
 7. Bu dosyaları nereden buldun :D
 8. Forumun tamamen kopyalanması konusunu hatırlıyorum az önce kontrol ettim uzay boşluğuna doğru yol almış zaten. Maalesef KO oyuncu kitlesi ve KO'yu "geliştirmeye" çalışan kitle belli. Bir örnekte ben vereyim adı lazım değil bir firma web sitemi program ile çekip sadece KO-DATA yazılarını değiştirip vizyon,misyon kısımlarına kadar aynı şekilde kullanıp satış yapıyor. Defalarca kez firmamdan sunucu alıp ücretsiz verilen databaseleri yedekleyip başkalarına satmaya kalkışan insanlara tanık oldum(bunu yapanlar arasında malum sunucu şirketleride var). Kaldı ki şu forumda paylaştığımız şeyleri bile dışarıda insanlara para ile satıyorlar. Çünkü insanımıza araştırıp, öğrenip kendisi ortaya bir şeyler koymak yerine birilerine bir şeyleri yaptırmak daha cazip geliyor. Herkes 100 liraya server açıp ev,araba sahibi olma peşinde. İşin içine birde forumda paylaşılan şeyleri 3 5 kuruşa insanlara satınca zengin olduklarını zanneden kişiler var. Hatta şuan bir kaçı forumda ve bu yazıları okuyor. Kitle buyken bu tarz olayların önüne geçemiyorsun maalesef. Benim sana tavsiyem yeni üyelikleri onaylamayı bırak var olan üyeliklerde detaylıca temizlik yap 5.534 üyenin sadece 343ü aktifmiş forum istatistiklerine göre. Belli bir seviyeyi aşmış kişileri onayla sadece. Zaten derdi öğrenmek olan insan bu forum olmadan da çok rahatlıkla belli bir seviyeye gelebilir. Kendini az buçuk geliştirmiş, öğrenmeye ve öğretmeye gerçekten aç olan kişileri tut forumda. Forum üyelerinin %80i sadece açılan konuları takip etmek için forumda. Bu kişiler aynı zamanda üye olmayan kişilere de hiç çekinmeden forum konularını paylaşıyorlar. Geri kalanı için admin onayı bekliyor yazısını kaldır sadece server tanıtımı bölümünde konu açabilsinler. Böylelikle bi nebze bu dinazorları forumdan uzak tutmuş olursun hemde en azından server tanıtımı kısmı canlanır. Gelen üyeleride kaçırmim diyorsan(bunu düşündüğünü hiç zannetmiyorum ama) üyelikleri aktifleştirip forum paylaşımlarını kategorileştirebilirsin. Sonuçta forumda paylaşılan her konu foruma özel değil sağda solda bulabilirler. Bu tarz konuları belli rütbedeki kişiler görüntüleyebilsin. Cücenin ilk zamanlarında cüceloper bölümü vardı o tarz bir yetkilendirmeyle elzem paylaşımları sadece belirlediğin rütbedeki kişiler görebilir. O rütbeye ulaşabilmek belli standartlar belirlersin böylece forum daha aktif olabilir diye düşünüyorum. Çünkü her ne kadar gereksiz kalabalığı kimse istemese de bu şekilde forum sadece olduğu yerde sayıyor. Sonuçta bu gemi su yakmıyor kendin için olmasa da forum için reklam vb. almak durumundasın.
 9. Orçun

  Multi Açmayı Engelleme Yardım !

  Volkan daha önce söylediğim gibi bahsettiğin durum soacsın multi client özelliği osmanxten kaldırmasını isteyebilirsin.
 10. Orçun

  launcher edit C# ACİL!

  Kodları paylaşmadığın için kimse yardımcı olamaz fakat %90 ihtimalle version tablon ile launcherın okuduğu stun isimleri farklı.
 11. Meraba hocam beni Mewtwo yönlendirdi bir sıkıntım vardı sana yönlendirdi beni. 1299 Myko server kuruyorum. Serverimin EVT klasörlerinde WAR ve EXP premium Eventleri mevcut. PUS'dan çekebiliyorum. Lakin NPC ye kırdırmak istediğim zaman üstümde WAR ve EXP premium olmasına rağmen ikisininde üstünde olmadığını söylüyor ve kırdırmıyor. Gold Premiumu kırdırdığım zaman yükleniyor hesaba ama relog atınca Premium siliniyor. Bununlar için ADD_PREM_USER ve GIVE_PREMIUM editlemem lazım bunun için de Olydbg programıyla Soacs.exe editlemem gerekiyormuş. Çok fazla araştırma yapmama rağmen bu dosyaları nasıl düzenleyebileceğimle ilgili hiç yararlı bir konu bulamadım. Eski konularda da resimli anlatım yapmışlar ama resimler silinmiş. yardımcı olabilir misin bana

 12. Orçun

  C# Switch Case Yapısı

  Switch case yapısı verilen bir değişkenin aldığı değer ya da değer aralığına göre seçim yapmak için kullanılır. [Gizli İçerik]
×
×
 • Yeni Oluştur...