Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
vestside

Clientless Kullanımı Hakkında

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar; elimde bir clientless sourcesi var v2 için c++ dilinde yazılmış build edip kullanmak istedim C diskine C klasörü olusturup newchar.txt olarak attım içerisinde şu şekilde örnekler var.

deneme141	bot141	QUNOCT14ZPEPE0
deneme142 bot142 QUNOCT14ZPEPE0
deneme143 bot143 QUNOCT14ZPEPE0
deneme144 bot144 QUNOCT14ZPEPE0

daha sonra masaüstüne build edilmiş halini yani clientless klasörünede char.txt olarak bu newchar.txt içerisinde bulunan örnekleri yapıştırıp kayıt ettim. loginserver + gameserver açık sonrasında "Join the Game" tıklıyorum

sonuç şu şekilde;

768Wdr.jpg

sanırım normalde şuan giriş yapması gerekiyor botların ayrıca
gameserver da socket olusturuyor join the game tıkladıktan sonra.

Ood850.jpg

gözden kaçırdığım birşey.. SRC tarafına veya DB tarafına birşey mi eklemek gerekiyor?

şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

C++ ile değil C# ile yazılmış.
Kaynak kodlarını çıkartabilirsin geçen gün sana anlattığım sistem ile sanırım paket yapısı uyuşmadığından bir adım ileriye gidemiyorlar.
Paket şifrelemesi de uyuşmuyor olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
C++ ile değil C# ile yazılmış.
Kaynak kodlarını çıkartabilirsin geçen gün sana anlattığım sistem ile sanırım paket yapısı uyuşmadığından bir adım ileriye gidemiyorlar.
Paket şifrelemesi de uyuşmuyor olabilir.

aynen şimdi fark ettim sanırım c# ile yazılmış SRC si var bende açınca isminin solunda c# işareti var reis. resimde görüldüğü gibi ;

lOzp0B.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu clientles olayını bende merak ediyorum aynı sorunlar sanırım paket uymazlığı var 2083 version için bende clientless paylaşımı beklemekteyim açıkcası bu konuda gerçekten iyi olmuş sanırım clientless olayınıda çözümlendirebiliriz şimdiden teşekkürler emeği geçen herkese

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...