Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

ivanfyodor

Üye
 • İçerik sayısı

  15
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  587 [ Bağış Yap ]

Topluluk Puanı

0 Nötr

ivanfyodor Hakkında

 • Doğum Günü 05/04/1989

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. ivanfyodor

  Sundriese item ekleme

  Öncelikle kurdugun versiona göre değişiklik gösteriyor. 1299'da şu şekilde işlem yaparsın. hiç npc eklmeyeceksen direk npc sundries eklmek istiyorsan npc'nin selling group bakman gerek. sunduriesin selling group "255"'dir öncelikle veritabanını yedeğini al. sonra işlem yap. query aşağıdaki kodu yapıştır istedigin eşyayı ekle. update ITEM set sellinggroup = 255 where Num = item kodu buraya yaz sonrasında tbl editör ile aşağıdaki tbl yi aç item_org_us.tbl örnek goldbar ekledin goldbarı tbl içinden bul "35-Byte" kısmına gel 255 yazıcaksın sonrasında sundriesine eklenmiş olacak.
 2. ivanfyodor

  Oto patch hakkında.

  evet başka caresi yok gibi.
 3. teşekkürler.
 4. Teşekkürler.
 5. ivanfyodor

  Oto patch hakkında.

  evet 1299 launcher ile çekiyor patch'i... sanırım 18xx'den sonraki launcherler ftp olarak çekmiyormuş. http kullanarak cekiyormuş. çözümü yok sanırım.
 6. ivanfyodor

  1975 KnightOnLine Client [Güncel]

  Teşekkürler.
 7. Çok teşekkürler. ozkan reis.
 8. teşekkürler yararlı bir paylaşım.
 9. Çok teşekkür ederim 19xx olarak item başlagıç editörüne ihtiyacım vardı.
 10. ivanfyodor

  Oto patch hakkında.

  Öncelikle merhaba, Otopatch yaparken sorun yaşıyorum.. Yaptıgım işlemleri anlatayım. Appserv kurup bu şekilde oto patch başarıyla aktifleştirdim bu kısımda problem yaşamadım fakat benim istediğim filezilla server kullanıp patch attırmak. Filezilla server anonymous kullanıcısını açtım sonrasında klasör belirledim portlar, güvenlik izinleri fln onlarıda hallettim tarayıcı üzerinden ftp://xxx olarak girdigimde belirledigim klasörü ve dosyayıda görüyorum. tarayıcıda ftp görüntüsü : https://imgur.com/ogOSYe9 buraya kadar herşey tamam.. Login serverdaki ini dosyasını ayarladım ve sql version tablosunuda kontrol ettim ve en son işlem olarak patch attırmaya çalışıyorum fakat herhangi bir patch atmıyor. launcherin verdigi hata :https://imgur.com/8r0UNL2
 11. ad3niz teşşekürler yararlı bir paylaşım işime yarayacak bir konu. Böyle paylaşımlara ihtiyacımız var tecrübe ediniyoruz. -- mesaja ek olarak -- Edit : Videolar telif yemiş bilginize.
 12. ivanfyodor

  ivanfyodor kimdir?

  Ad ve Soyad : Hüseyin aydoğdu Sosyal Medya : https://www.facebook.com/Maqr0 Yaş : 25 Meslek : hosting destek Yaşadığınız Şehir : bursa KODevelopers'ı nereden bulduğunuz : google İlgi alanlarınız : sanallaştırma web optimize Forumumuza neden üye olmak istediğiniz : knight pvp server kurulum. öğrendiklerimi paylaşmak. (varsa) referans olan üyemiz : yok
×
×
 • Yeni Oluştur...