Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
ValarMarghulis

Ortalıkta Dolaşan Ko4fFun Db Ve Resimler Hakkında Bilgilendirme

Önerilen Mesajlar

Bu isim ve resimlerle alakalı paylaşılan ve gösterilen şeyler ; uzun süredir Projesini Obede'yle ait yürüttüğüz ; açacağımız KingtoGame adlı serverı'mızın resimleri olup.. Ayrıca Bu resimlerle ilişkilendirilen database ise : BladeMaster-Dennis kardeşimizle eski bir database'dir.

Ve Aslen de paylaşımların resimlerle bir alakası yoktur...
Zamanında Nxwile göktuğ kardeşimizin birlikte serverımıza girip aldığı resimlerdir.Kendisine sorulabilir.

Konuya dahil olan ve paylaşılan database'de açıklık getireyim. zamanında vds ftp'ye atmıştım;ve silmeyi unutmuşum..Göktuğ da o sıralar indirmiş.. Kendisiyle yaptığım konuşmada açıklamasıyla ;bizzat olmayıp Daha sonra arkadaşları olan "Ko4fun" KOR_10'db'si ile karıştırıp;forumun açılmasıyla siz değerli forum üyeleriyle paylaşılmış.Kötüye kullanılmaması için de ; bu karışıklık sonrası Kendisiyle de ; bilgilendirme ve paylaşımın düzenlemesi için forum yetkilerine adım atıldı.

Bu açıklamayı yapmamın sebebi; Göktuğ'un kabahati olmayıp; bazı forum ve kişilerce bu resimler;ve database'i geliştirdik yalanlarıyla kullanılarak ;satılmaya çalışıldığı kulağıma çalındı..Kötüye kullanılmaması ve insanların kandırılmaması için ,uyarmak ve aytınlatmak ,konu hakkında bilgilendirmek istedim..

Bu database ve resimlerle ilişkilendirilen dosyalarım var diyip satmaya çalışan haksız kazanç peşinde olan olursa; aldanmayıp kimseye paranızı kaptırmayın.Şahsen kimsenin kandırılmasını istemem..

Aşağıda da bahsi olan server'ın orjinal resimleri yer almaktadır.

İyi günler.
Kendinize iyi bakın ,iyi forumlar dilerim...

threads :
https://www.kodevelopers.com/2000-paylasim/17-k4fun-database-v21xx.html
---

https://www.kodevelopers.com/18001900-paylasim/875-1975ko4fun-1975-src-files-uyumlu-database.html

nJ20dB.jpg
yzRZWN.jpg
6y8WB9.jpg
WGE3zQ.jpg
3pPG5p.jpg
ROBzAn.jpg
pG9JAn.jpg
kXJdQ9.jpg
NOW0XL.jpg
a10rvg.jpg
V36WOj.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yukarıda attığım resimler orjinal server'ımıza aittir..
bazı kişilerce bu resimler shoplanıp;ve database'i geliştirdik, bu özellikte db-files vaadiyle;satılmaya çalışılmakta..Bu tuzaklara düşmeyiniz.

Shopladıkları O Resimlerden biri..
nJ20vl.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Bizden ne istiyorsun ben onu anlamadım resimlerimi kaldıralım milleti dolandırıyorlar diye?
Zaten siz kendiniz resim paylaşımı yapmışsınız ki ileri de yine paylaşım yapacaksınız resimleri kaldırmanın bir işe yaracağını mı sanıyorsun?

Konu içeriğinde paylaştığın resimleri alıp millete ben satıyorum demeyecekler mi?
@ nxwile ile senin yaptığının arasında ne fark var şuan bana bunu açıklar mısın?

Ayrıca bütün konuların altına aynı yazıyı yapıştırıp yaygara çıkartmanın ne manası var?
Geçen Nero hakkında açtığın konular gibi nasıl bir yapın var yaygara çıkartıyorsun herşeye çözebilmiş değilim.

Güzel hoş milleti dolandırıyorlar kanmasınlar diye uğraşıyorsun. Bizde belirtiyoruz zaten alışveriş yapmayın kimseyle herkes dolandırıcı potansiyelinde diye ama bu senin attığın resimlere inanıp gidip alıyorlarsa bunun ne seninle ne bizimle nede senin resimlerin ile bir alakası var. Satın alan kişinin acizliğidir. TEST Server girmeden sadece gördüğü resimler üzerine karşıdaki kişiye tonla para verebiliyor ise ya zengindir yada aptaldır. Bunun önüne bu şekilde geçemezsin zamanında forum içerisinde paylaştığım konuyu anlık olarak bana skype, msn ortamından satmaya çalışan oldu bir de böyle düşün. Önemli olan satın olacak kişinin dolandırılmaması kendi zekasının yetmesi ona da biz bişey yapamayız elimizden bişey gelmiyor.
Son bir husus @ nxwile ile konuşursun gelir bize söyler resimleri kaldırın der anca öyle kaldırırız. Konu düzenleme gibi bir durumu mevcut değil kullanıcıların dediğim gibi düzenlemek istiyorum derse resimleri kaldırırız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bizden ne istiyorsun ben onu anlamadım resimlerimi kaldıralım milleti dolandırıyorlar diye?
Zaten siz kendiniz resim paylaşımı yapmışsınız ki ileri de yine paylaşım yapacaksınız resimleri kaldırmanın bir işe yaracağını mı sanıyorsun?

Konu içeriğinde paylaştığın resimleri alıp millete ben satıyorum demeyecekler mi?
@ nxwile ile senin yaptığının arasında ne fark var şuan bana bunu açıklar mısın?

Ayrıca bütün konuların altına aynı yazıyı yapıştırıp yaygara çıkartmanın ne manası var?
Geçen Nero hakkında açtığın konular gibi nasıl bir yapın var yaygara çıkartıyorsun herşeye çözebilmiş değilim.

Güzel hoş milleti dolandırıyorlar kanmasınlar diye uğraşıyorsun. Bizde belirtiyoruz zaten alışveriş yapmayın kimseyle herkes dolandırıcı potansiyelinde diye ama bu senin attığın resimlere inanıp gidip alıyorlarsa bunun ne seninle ne bizimle nede senin resimlerin ile bir alakası var. Satın alan kişinin acizliğidir. TEST Server girmeden sadece gördüğü resimler üzerine karşıdaki kişiye tonla para verebiliyor ise ya zengindir yada aptaldır. Bunun önüne bu şekilde geçemezsin zamanında forum içerisinde paylaştığım konuyu anlık olarak bana skype, msn ortamından satmaya çalışan oldu bir de böyle düşün. Önemli olan satın olacak kişinin dolandırılmaması kendi zekasının yetmesi ona da biz bişey yapamayız elimizden bişey gelmiyor.
Son bir husus @ nxwile ile konuşursun gelir bize söyler resimleri kaldırın der anca öyle kaldırırız. Konu düzenleme gibi bir durumu mevcut değil kullanıcıların dediğim gibi düzenlemek istiyorum derse resimleri kaldırırız.

Teşekkür ederim Özkan gerekli açıklamayı yaptığın için keşke insanlar biraz akıllı olsalarda dediğin gibi bu işler için gözü kapalı şekilde tonlarca para dökmeseler önce arastırsalar etseler sorsalar sorustursalar bir ayakkabı bile alırken en ucuzu nerde acaba aynısının baska bir mağazada fiyatı daha uygunmudur diye düşünüp bunu yaparken böyle konulara geldimi sanal alemden alışveriş konusuna geldimi neden bu kadar gözü kapalı davrandıklarını anlamıyorum . DEFALARCA SÖYLENİLDİ SATIYORUM DİYEN KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİN BU KİŞİLERE GÜVENİYORSANIZDA EĞER Kİ GÜZELCE ARAŞTIRIN SORUN SORUŞTURUN DAHA SONRASINDA ALIŞVERİŞTE BULUNUN YOKSA SÜREKLİ MAĞDUR OLAN SİZ OLACAKSINIZ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...