Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
penthos48

1299 Oyundaki Q butonu ve Quest bölümü hk.

Önerilen Mesajlar

1299 server için oyun içinde bulunan Q butonuna basınca açılan Quest bölümünü değiştirmek ve kendi questlerimi yazmak istiyorum nasıl editleyebilirim.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
1299 server için oyun içinde bulunan Q butonuna basınca açılan Quest bölümünü değiştirmek ve kendi questlerimi yazmak istiyorum nasıl editleyebilirim.?

Merhaba, el_stataber_us.uif ve ka_statebar_us.uif dosyalarını uif editör ile editleyerek yapabilirsin. mantığı çok basittir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba, el_stataber_us.uif ve ka_statebar_us.uif dosyalarını uif editör ile editleyerek yapabilirsin. mantığı çok basittir.

merhaba bu dediğin uiflerden sadece buton düzenleniyor sanırım. peki ya içeriği? butona tıklayınca açılan pencerede okunmayan yazılar var. ben oraya kendi questlerimi eklemek istiyorum. leveline göre açılacak questleri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

merhaba bu dediğin uiflerden sadece buton düzenleniyor sanırım. peki ya içeriği? butona tıklayınca açılan pencerede okunmayan yazılar var. ben oraya kendi questlerimi eklemek istiyorum. leveline göre açılacak questleri.

UI - UI_US - UI_GG klasörlerini masaüstüne kopyala ve uif editörü açıp yukarıdaki yolu masaüstünü göster, ardından tüm içeriğini görebilirsin. örneğin butona tıkladığında hangi dxt yi okuduğunu ve hangi koordinatı okuduğunu görebilirsin, kendin .png olarak tasarladığın resimi dxt editör ile .dxt formatına çevirip mevcut uif dosyasına tanımlayarak içerikleri değiştirebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...