Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
ispectra

v1453 exe unpack yapımı

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba , elimde v1453 client var bugları büyük ölçüde fixlenmiş. client bir tanışa ait kendisi exe unpack yapmayı bilmiyor. arkadaşım oyuna girebilirken ben oyuna giremiyorum 4 kişiyiz 2 kişi girerken 2 kişi girmiyor. client sahibine sorduğumda exe unpack yapmalasın , unpackli değil dedi bu konuda bilgim yok nasıl yapabiliriz ? c# biliyorum birazda c++ bilgim var ancak daha önce hiç yapmadığım bir şey ve nasıl yapıldığı hakkında gram bilgim yok versiyon patchi 1455 de şuan yardımcı olabilecek varmıdır veya nasıl yapabileceğimi anlata bir video vs. yazı paylaşabilecek birisi ? herkese teşekkür ederim şimdiden.
-- mesaja ek olarak --
https://hizliresim.com/VDBD5n hatayı aldığımız ekran burası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

ASPack / ASProtect Unpacker (Stripper v2.07,2.11 RC2, 2.13B9)

Yukarıdaki verdiğim konudan içeriği indireceksin. Windows XP işletim sistemiyle 1453 KO.exe Unpack yapabileceksin.

[1453] KnightOnLine.exe (Unpack & ByPass)

Forum içerisinde zaten paylaşılmış 1483 KO.exe mevcut buradan indirebilirsin.
Ayrıca en kısa sürede "Kendini tanıt" bölümüne düzgün bir şekilde konu açmanı bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
ASPack / ASProtect Unpacker (Stripper v2.07,2.11 RC2, 2.13B9)

Yukarıdaki verdiğim konudan içeriği indireceksin. Windows XP işletim sistemiyle 1453 KO.exe Unpack yapabileceksin.

[1453] KnightOnLine.exe (Unpack & ByPass)

Forum içerisinde zaten paylaşılmış 1483 KO.exe mevcut buradan indirebilirsin.
Ayrıca en kısa sürede "Kendini tanıt" bölümüne düzgün bir şekilde konu açmanı bekliyorum.

peki 1455 servere 1483 ko exe sıkıntı yaratır mı ? birazdan tanıtım yapacağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...