Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
vestside

LUFERSON ve EMC version problemi..

Önerilen Mesajlar

Cümletten iyi forumlar..

Arkadaşlar yaklaşık bir kaçgündür bu sorun ile uğraşıyorum başlıkta belirttiğim gibi @ OzkanOzdemir 'in paylaşımını yaptığı < 2167 + 2189 + 2195 > bu 3 sürümede güncelleme yaptığım zaman LUFERSON geçiş yapınca K.O EXE direk kapanıyor. hem karus hem human aynı şekilde ayrıca diğer hiçbir bölgede problem yok yalnız LUFERSON VE EMC de bu problem var.

konu ile alakalı @ CENGLYY den yardım aldım fakat, ne yaptıysak olmadı bu durumdan müzdarip olupta çözen birileri vardır diye konu açmak istedim veya bu soruna sebep olacak fonksiyon yada paket ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aklima ilk source lvl kontrolu geldi basima gelmisti bikere istedigi lvl olmayinca gecis yapamiyosun gm ile gecince atiyor falan ama sanmiyorum baska versiyonlardan smd map dosyalarini aktarip dene bence warpgate listesine bak bi cok sebebi olabilir arti karakter edit yapincada bu tarz seyler olabiliyor yari human yari karus yapiyodum yanlislikla kapat hatasi aliyodum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Cengiz söylediğinde fark ettim bu problemi cengiz KO.exe sorunlu diyordu ben 2195 giremiyorum demişti. Ama ben girebiliyordum hata vermiyordu bende ve başkaları da girebiliyordu. Sıkıntı şu bende 2189 giremiyordum hata veriyordu. Bir sebebi vardır illa ki ama nedir ayrıntılı incelemek gerekiyor. Sıkıntı eksik dosya veya paket olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Cengiz söylediğinde fark ettim bu problemi cengiz KO.exe sorunlu diyordu ben 2195 giremiyorum demişti. Ama ben girebiliyordum hata vermiyordu bende ve başkaları da girebiliyordu. Sıkıntı şu bende 2189 giremiyordum hata veriyordu. Bir sebebi vardır illa ki ama nedir ayrıntılı incelemek gerekiyor. Sıkıntı eksik dosya veya paket olabilir.

reis bendeki bu SRC larda Cguard fonksiyon ve paketleri var
daha önce bir arkadaş vardı sağolsun bağlanıp çözmüştü bu olayı o GUARD ile alaklı tüm şeyleri kaldırmıştı tam olarak hatırlamıyorum başka ne yaptığını ama ben CGUARD ile alakalı tüm şeyleri kaldırdım SRC lardan yine aynı hatayı yapıyo. ayrıca yukarda arkadaşın bahsettiği gibi MAP aktardım olmadı ve karakterler edit değil GM veya normal USER fark etmiyo EMC ve LUFERSON geçişlerde direk kapanıyor. günlerdir bununla uğraşıyorum valla kafayı yedim iyice

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...