Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KODevelopers

2163 Unpack XIGNCODE kaldırcak ASM

Önerilen Mesajlar

Alıntı

O zaman link verceğinize koyun foruma herkes yararlansın
açın konu paylaşın @ PerpetuousDream

Sence değermi böyle insanlara yoksa ben zamanında bir çok şeyi paylaştım bunların kanıtıda var ama herkez kendi yapmış gibi gitti başka forumlarda paylaştı tamam aldın düzelttin eksikti eksiğini giderdin be arkadaşım altına bir yaz bunu buradan aldım söyle düzelttim herkez öğrensin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Ben Ortaya bi Laf Atıım bişeyide kanıtlamak yada senin bana kanıtlamak zorunda değilsin bilgin varsa zaten eksiklerini ve veri tabanı eksiklerini bakarak ekleye bilirsin.

sana lafım yok yıllardır seni tanıyorum volkan abi çok yardımın oldu ama piyasada dolaşan filesler haricinde el altında orjinal sexyko filesleride var bu paylaşılanların içinden bir çok şey silinmiş alınmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı

Sence değermi böyle insanlara

Böyle insanlara derken arkadaşın sana bahsetmiş olduğu "bu forum ortamında" paylaş lafına karşılık böyle insanlar biz yada bizim forum üyelerimiz oluyorsa şunu açıklığa kavuşturalım. Eğer ki böyle insanlar dediğin kişileri düzgünce isim vererek anlatmazsan ve böyle insanların ne yanlışını gördüysen anlatmazsan genel kavram kullanmış olarak sayacağım. Böyle insanların arasında durup neden hala yorum atıp uzatma zahmetinde bulunuyorsun o zaman onu da söylersen tam olacak ve son bir husus eğer ki öyle insanlar mevcutsa ve dediğin gibi dolandırma, kandırma olayları mevcutsa gidip konu açarsın bu söyledir diye şikayette bulunabilirsin genel olarak konuşmazsın umarım anlamışsındır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

codex antıyı kullanmasını bılırsen gayet basarılı sadece bı kac ekleme gerekıyor tread kontrolu paket sıstemı memorty kontrolu saten kendı ıcınde tbl kontrolune uygun olan crc sıstemıde var bunları sadece ko ya uyarlamak kalıyor ama bunlar paylasımda olan seyler en kucuk bı emek harcamadan 1 tl yede satsan ınsanların gozunde 10 krs degerın olmaz 😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Evet bu olması gerekiyor.

Kardeş neden pahalıymış ben de anlamadım sen fakir misin.. 50TL Birşey degil ki güncelleme yapıyoruz bi kaç bi sorunları devam ediyoruz..

tek alican düpe exe kırıyor onun tek şans kurtulmak şans getiremiyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Kardeş neden pahalıymış ben de anlamadım sen fakir misin.. 50TL Birşey degil ki güncelleme yapıyoruz bi kaç bi sorunları devam ediyoruz..

yavrum benım unpack exe ye gerek yok o halıyle belırlı treadları sıldıgın zaman antı patatese baglıyor tread kontrolu yok senın o yaptıgın ftp ye baylayıp log gondermeyle olmuyo o ısler he bıde ufaktan bıde db yı vardı sen onu ko db ye nasıl uyarladın merak etmıyo deılım :D sonucta mu onlıneye gore yapılmıs olan bısey :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
@ Omerakus ömercim bütün ko attack eklendik isterse anti vereyim becerebilcekse gel swyi bakalım oyuna nasıl atıyor attack yapıyo :p bunu düşün şakaları bile degil :)

o antıyı kullanan bı server yakalarım merak etme :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Böyle insanlara derken arkadaşın sana bahsetmiş olduğu "bu forum ortamında" paylaş lafına karşılık böyle insanlar biz yada bizim forum üyelerimiz oluyorsa şunu açıklığa kavuşturalım. Eğer ki böyle insanlar dediğin kişileri düzgünce isim vererek anlatmazsan ve böyle insanların ne yanlışını gördüysen anlatmazsan genel kavram kullanmış olarak sayacağım. Böyle insanların arasında durup neden hala yorum atıp uzatma zahmetinde bulunuyorsun o zaman onu da söylersen tam olacak ve son bir husus eğer ki öyle insanlar mevcutsa ve dediğin gibi dolandırma, kandırma olayları mevcutsa gidip konu açarsın bu söyledir diye şikayette bulunabilirsin genel olarak konuşmazsın umarım anlamışsındır.

Özkan böyle insanlar derken sen içinden seçerek almışsın devamını okumadın herhalde dedim ki paylaştım paylaştım ama kimse kimsenin yaptığına bir değer vermiyor. Bende diyorum ki böyle insanlara fazla genel olarak değil sen yıllardır bu forum işleriyle uğraşan bir insansın ben sana mı açıklıyım kimin ne olduğunu bu piyasayı en iyi senin bilmen gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Sorun 50 ' TL ile bitmiyor Emre sen hep aynını yapıyorsun bu forumda seni tanıyan bilen insanlar var herkeze ağız yapıyorsun birşeyler alıyorsun sonra yok efendim öyle yok efendim böyle kendi yaptığın bir şeyi göster bana tamam dicem anti diyorsun yaptım diyorsun neyini yaptın aldın tamam source paylaşıldı aldın ne ekledin göster nasıl yaptın söyle sana antinin source ücreti ne ise atıcam parasını paylaşıcam forumda eyvallah emre dicem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Sorun 50 ' TL ile bitmiyor Emre sen hep aynını yapıyorsun bu forumda seni tanıyan bilen insanlar var herkeze ağız yapıyorsun birşeyler alıyorsun sonra yok efendim öyle yok efendim böyle kendi yaptığın bir şeyi göster bana tamam dicem anti diyorsun yaptım diyorsun neyini yaptın aldın tamam source paylaşıldı aldın ne ekledin göster nasıl yaptın söyle sana antinin source ücreti ne ise atıcam parasını paylaşıcam forumda eyvallah emre dicem.

kardesım polemıge gırmeye degmez yabancı forumdan bulup paylasmıstım buda oradan ındırıp kendınce bısey yaptım sannedıyor em basıt örnegı desem su su tbl lerı veya clıentın ıcınde herhangı bıseyı kontrol ettır em kucuk bı oynamada oyuna sokmasın emın ol onu bıle yapmamıstır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
kardesım polemıge gırmeye degmez yabancı forumdan bulup paylasmıstım buda oradan ındırıp kendınce bısey yaptım sannedıyor em basıt örnegı desem su su tbl lerı veya clıentın ıcınde herhangı bıseyı kontrol ettır em kucuk bı oynamada oyuna sokmasın emın ol onu bıle yapmamıstır

Biliyorum yapmadığını bildiğim halde ben yaptım diyor Ömer. Ya siz selimle çalışırken bu azmı yalvardı size simdi gelmiş sana artistlik yapıyor Göktuğ (NxWile) Volkan (YNG) Can (DüşlerinSokağı) bu adamlar olmasa Emre sen ne yapabilirdin ben hepsini çok iyi biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Biliyorum yapmadığını bildiğim halde ben yaptım diyor Ömer. Ya siz selimle çalışırken bu azmı yalvardı size simdi gelmiş sana artistlik yapıyor Göktuğ (NxWile) Volkan (YNG) Can (DüşlerinSokağı) bu adamlar olmasa Emre sen ne yapabilirdin ben hepsini çok iyi biliyorum.

lutfen o yukarıda saydıgın ısımlerle emreyı aynı yerde tutmassan sevınırım dex guard bunu kullanıyo demıs bırısı bılmıyokı dex guard sıl bastan komple yapıldı codex ıle uzaktan yakından alakası yok codex c++ dex guard c# bunu hala kafası basmayanlar var 😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı

Özkan böyle insanlar derken sen içinden seçerek almışsın devamını okumadın herhalde dedim ki paylaştım paylaştım ama kimse kimsenin yaptığına bir değer vermiyor. Bende diyorum ki böyle insanlara fazla genel olarak değil sen yıllardır bu forum işleriyle uğraşan bir insansın ben sana mı açıklıyım kimin ne olduğunu bu piyasayı en iyi senin bilmen gerekiyor.

Sana sadece paylaşmışsın önceden burada da paylaş dediği ve senin ona böyle insanlara değer mi dediğin için soruyorum. Yine diyorum eğer elinizde kanıtsal olarak bişey varsa dolandırmaya karşılık buraya koyun her türlü kara leke olarak kalacaktır.

Ayrıca bir insanın bilgisi konuşmalarından ve yaptıklarından belli olur boşuna dil dökmenize yok şunun söyle bilgisi var demenize gerek yok.

Son bir not konu başlığının "2163 Unpack XIGNCODE kaldırcak ASM" olduğundan haberiniz var değil mi? İçinizi iyice dökün konuyu kapatacağım en sonunda haberiniz olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
@ PerpetuousDream Düşlerin öyle mi demiş vay be demekki böylemiş.

Emre vicdanını önüne koy yap yapma demiyorum ama aldığın emeğinle yapmadığın şeyi bulup satma buradaki adamların çoğunda senden daha iyi şeyler var hepimiz biliyoruz onlar niye senin yaptığını yapmıyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ PerpetuousDream bana kimse vermedi ama hiç biri vermedi yemin ediyorum hiç biri vermedi bana beni tanıyan vermezki..

bana yardım eden kişi yok yanlız yapıyordum.. isterse tüm konuşmaları bak hiç biri vermemiş..

terry bana hiç yardım edmiyordu git sor onunla ediyormu bana 😕 hiç biri etmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...