Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
nxwile

2125 SRC+DB (Poyraz Bilişim)

Önerilen Mesajlar

Alıntı
db si var maplar var questleri nerde illa bişeyleri tam vermezsiniz zaten neyse buna şükür diyelim ama ben sildim kuran kursun

kardeşim siz ne kadar hazırcı insanlarsınız bunu bilgisi olmayan alıp indirip sw acsın diye paylasmıyoruz zaten bilgisi olan alır GELİŞTİRİR diye paylasıyoruz questler eksikse kendin oturup tamamlarsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[QUOTE= İÇİNDE HER YERDE TERRY YAZISI İLE KARSILASINCA ŞAŞIRMAYIN SADECE İSMİNİ YAZMIS

4Mnlop.jpg

onun eline gecen src a Terry yazmıs aynı src senin eline gectiginde Terry yazan

yerlere Obede yazan yerlere Nxwile yada SRGAME yazmıstın

benim elime gecer kendi ismimi yazarım :)

seninde onunda benimde yaptıgımız bu ama hic birimiz bi paket i bile bastan sona yazamayız yazılmıs paketlerin karsısını // Fixed by bilmemne diyede not düseriz ;)

ne sen ne ben ne Terry sıfırdan src yazıcak kapasiteye sahip degiliz anca ordan burdan copy paste yada rica ile isteyerek GELISTIRMEYE calısırız bunu inkar etmeyin eger aksi bi durum olsa cok guzel sw lar acılırdı simdiye kadar devamlı don degiştirir gibi de src degiştirilmezdi ;)

Twostars havasında herkes ama nedense %1 i bile degiller bu havalardan kurtulup biseyleri bilenlerin bilmeyenlere ogretmesi daha mantıklıdır daha iyidir
biseyleri saklayıp yada karsındakini hakir gormek dogru seyler degil

Hernasıl Terry denen arkadas her src a BENİM diyosa her yazılmıs paketin üstüne terry yazıyosa aynısını sende bende baskasıda yapıyo ama bi paket yazın yada aiserverdan game server a update cektirin yada uyutma skill ini sıfırdan yapın calıstırın deseler yada pet paketini yazın deseler :eek::eek::confused::confused: bu durumda kalır herkes ;)

demek istedigimi anlayanlar olursa ne guzel olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

yerlere Obede yazan yerlere Nxwile yada SRGAME yazarsın

seninde onunda benimde yaptıgımız bu ama hic birimiz bi paket i bile bastan sona yazamayız yazılmıs paketlerin karsısını // Fixed by bilmemne diyede not düseriz ;)

ne sen ne ben ne Terry sıfırdan src yazıcak kapasiteye sahip degiliz anca ordan burdan copy paste yada rica ile isteyerek GELISTIRMEYE calısırız bunu inkar etmeyin eger aksi bi durum olsa cok guzel sw lar acılırdı simdiye kadar devamlı don degiştirir gibi de src degiştirilmezdi ;)

Twostars havasında herkes ama nedense %1 i bile degiller bu havalardan kurtulup biseyleri bilenlerin bilmeyenlere ogretmesi daha mantıklıdır daha iyidir

Hernasıl Terry denen arkadas her src a BENİM diyosa her yazılmıs paketin üstüne terry yazıyosa aynısını sende bende baskasıda yapıyo ama bi paket yazın yada aiserverdan game server a update cektirin yada uyutma skill ini sıfırdan yapın calıstırın deseler yada pet paketini yazın deseler :eek::eek::confused::confused: bu durumda kalır herkes ;)

aynen katılıyorum her fırsatta denıldıgı gıbı ctrl c ctrl v ye karsı bı forum veya ben o sekılde bılıyorum
ufak ufak herkes orenıyor herkes anasından cıkarken c++ uzmanı deıldı artık cıft dıkısmı 4 dıkısmı olur yoksa kopyala yapıstıra devammı olur orasını ılerleyen zamanlarda gorucez :F:F:F:F:F

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

yerlere Obede yazan yerlere Nxwile yada SRGAME yazmıstın

Yok OBEDE Yok Terry Yok Göktuğ Yazmak Bişey Değildir mesela diyelim

orn: OfficalMerchantList

Ben Yazmaya Cakladıgımda @ Joker97 Jokerden Yardım Aldım Paketlerini istedim O Bana Sağ Olsun istemedime Rağmen Bana Kodları Attı Bende Kodları İnceledim Array Ekleme Yapmıs Bende Open Kisminda Array Ekleme Yapmak Yerine Sender Fonksiyonuna

örn kod:

std::vector MerchantOfficalListen;

foreach (itr, sessMap)
foreach (itr, sessMap)
{
CUser * pUser = TO_USER(itr->second);
bool bIsNeutralZone = (pUser->GetZoneID() >= ZONE_MORADON && pUser->GetZoneID()
if (!pUser->isInGame() || !pUser->isMerchanting()
|| !bIsNeutralZone)
continue;

MerchantOfficalListen.push_back(pUser->GetSocketID());
}

if(MerchantOfficalListen.size() > 0)
{
foreach(itr, MerchantOfficalListen)
{
CUser * pUser = g_pMain->GetUserPtr(*itr);

if (!pUser->isInGame() || !pUser->isMerchanting())
continue;

/*Yapalacak İşlem*/
}
}

Fonksiyonla Uyarladım Böle Ufak Tefek Değişiklerle Kendi Kod Bilgilerimizide Geliştirebiliriz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Ben Yazmaya Cakladıgımda @ Joker97 Jokerden Yardım Aldım Paketlerini istedim O Bana Sağ Olsun istemedime Rağmen Bana Kodları Attı Bende Kodları İnceledim Array Ekleme Yapmıs Bende Open Kisminda Array Ekleme Yapmak Yerine Sender Fonksiyonuna

örn kod:

foreach (itr, sessMap)
foreach (itr, sessMap)
{
|| !bIsNeutralZone)
continue;

}

{
{

continue;

/*Yapalacak İşlem*/
}
}

Fonksiyonla Uyarladım Böle Ufak Tefek Değişiklerle Kendi Kod Bilgilerimizide Geliştirebiliriz..

Ufak tefek yardımlasmalar illaki oluyor el elden üstündür . Bilgi paylastıkca çoğalır olay milletin hazır kod beklemesinde bitiyor insanlar hazır kod vermek istemiyorlar ki haklılarda tabiki sonucta burda bi emek veriliyor o kadar saat zaman harcanıp kod yazılıyorlar düzeltiyorlar vs. hazır beklemek yerine mantığını sorup öğrenmek ve kendiniz yapmaya calısmak en doğrusu takıldığınız yerde sormak daha iyi. Bende bu güne kadar sayısız isimden yardım aldım bir çok kişi pcme bağlanıp bişiler gösterdi yeri geldi direk verdiler ama hala BEN BİR HİÇİM diyorum ego yapmıyorum bildiğim sandığım bir çok şeyi bilmediğimi görüyorum gün geçtikce daha iyilerini öğreniyorum en iyisi böyle 0 dan baslayıp programlama öğrenmek en doğrusu temeli sağlam tutup gerisini zaten halledersiniz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

bu tarz kaynak kodları satanların şereften yoksun insanlar olduğunu düşünüyorum, hepsi piyasada mevcut. bilgisiz insanlara bunları satmak tamamen kandırmak ve dolandırmaktır. hak yemeyin, illa ki bir gün o sizden çıkar. bu lafım herhangi bir emeği, programlama bilgisi olmayanlara. bilgisi olanlara ve kayda değer güncellemeler yapanlar için herhangi bir şey söyleyemem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

örn kod:

foreach (itr, sessMap)
foreach (itr, sessMap)
{
|| !bIsNeutralZone)
continue;

}

{
{

continue;

/*Yapalacak İşlem*/
}
}

Alıntı
bu tarz kaynak kodları satanların şereften yoksun insanlar olduğunu düşünüyorum, hepsi piyasada mevcut. bilgisiz insanlara bunları satmak tamamen kandırmak ve dolandırmaktır. hak yemeyin, illa ki bir gün o sizden çıkar. bu lafım herhangi bir emeği, programlama bilgisi olmayanlara. bilgisi olanlara ve kayda değer güncellemeler yapanlar için herhangi bir şey söyleyemem.

benimde yukarda yazdıklarımda anlatmak istedigim sey buydu anlayanların olması guzel bi bilgi saklanınca degil paylasılınca güzeldir ve paylasılınca gelişir sen ustune bisey eklersin ben bisey eklerim ortaya güzel seyler cıkar anlatmak istedigim bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...