Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Fonzz

Projeleri Birbirine Bağlama Hk.

Önerilen Mesajlar

Visual Studio 2017 de build için tüm projeleri birbirine nasıl bağlayabilirim acaba ?

Yani F5 yaptığımda Login Server açılıp kalıyor sonrasında AiServerı tekrar açmam gerekiyor.

F5 Basınca önce login sonra ai sonra gameserver açılmasını istiyorum. Böyle bişey mümkün mü ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Eğer ki dosyalarla sağlam bir şekilde çalışmak istiyorsanız en sağlıklı yöntemi Visual Studio üzerinden tek bir projeyi çalıştırıp onun üstünde breakpoint koyarak devam etmelisiniz.

Bunu yapmak için üstünde çalışmadığınız diğer uygulamaları (AIServer, LoginServer gibi) normal bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Böylelikle GameServer üzerinde sade bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Eğer ki ben yine istiyorum diyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.
Yine söylüyorum bunları aynı anda çalıştırmak sağlıklı değil çünkü her çalıştırdığınızda aynı anda programların başlamasını sağlamak ve tekrar tekrar tabloların yüklenmesi bilgisayarınıza yük bindiriyor.

lO4ZRp.png

VrBDRR.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Eğer ki dosyalarla sağlam bir şekilde çalışmak istiyorsanız en sağlıklı yöntemi Visual Studio üzerinden tek bir projeyi çalıştırıp onun üstünde breakpoint koyarak devam etmelisiniz.

Bunu yapmak için üstünde çalışmadığınız diğer uygulamaları (AIServer, LoginServer gibi) normal bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Böylelikle GameServer üzerinde sade bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Eğer ki ben yine istiyorum diyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.
Yine söylüyorum bunları aynı anda çalıştırmak sağlıklı değil çünkü her çalıştırdığınızda aynı anda programların başlamasını sağlamak ve tekrar tekrar tabloların yüklenmesi bilgisayarınıza yük bindiriyor.

lO4ZRp.png

VrBDRR.png

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Çalıştığım kaynak dosyalarını ikiye böldüm. Hatasız olanı üzerinde çalıştıktan sonra farklı kaydediyorum. Hepsini birden çalıştırıyorum. Ancak hala çalışmakta olduğum kaynak dosyalarını dediğin gibi tek tek çalıştırıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...