Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
kemalkuzey

PAC ACS Full Source (KoDevelopers)

Önerilen Mesajlar

ÖZELLİKLER
Sistem versiyondan ve server filesten bağımsız(Standalone) bir server-client uygulamasıdır.
Yani diğer antiler gibi sistemimizde loginserver aiserver gameserver ve knightonline exe yoktur.Dilediğiniz filesle kullanabilirsiniz.
Antivirüs mantığı ile çalışmaktadır.Adminin yönetimindeki bir antivirüs programının oyuna giriş çıkışları kontrol ettiğini düşünün.
Sistemin ana yazılım dili VB.NET'tir.Ek olarak ASP ve C++ bazı kütüphanelerde kullanılmıştır.
32/64 bit her işletim sisteminde çalışmaktadır.
Her türlü koxp,tbl,makro,inject dll,memory hacking,3rd party tool engellenmiştir.
Admin istediği bir TPT'a izin verebilir yada bizden güncelleme talep etmeksizin engelleyebilir.uygulamanın değişmez k
Programların Başlıklarına , isimlerine yada içerdiği metinlere bakıp işlem yapmaz , bu koruma düzeyi en derindedir , imliğine (bknz checksum) bakar.
Bypass edilemez standalone anti client exesi. Bir bayt bile değiştirilse bütün sistem kullanılmaz hale gelir , oyuna kesinlikle giriş yapılamaz (Admin insiyatifinde bütün girişler açılabilir)
Pac açık iken,kullanılan bir program önce , adminin oluşturduğu yasaklı lar listesine bakılır , program yasaklı ise oyun kapanır, kullanıcı uyarılır.
Program yasaklı değilse, izinli listesine bakılır , admin izin verdiyse program çalışmaya devam eder normal bir şekilde.
Program yasaklı yada izinli listesinde de yok ise programın , sertifikasına bakılır.
Program (Firefox,chrome,teamspeak vb) sertifikalı ise çalışmaya devam edebilir. Eğer sertifikalı değilse (özellikle koxperlar tarafından yazılan programlarda tabiki sertifika diye birşey olamaz) programın kendisi kapatılır , oyundan çıkmaz.
Yani hangi programların kullanılacağını hangilerinin kullanılmayacağını admin belirler.
Program gizleme programları engellenebilir böylece TPT gizlenemez.
TPT görev yöneticisinde görünmemesi vb gibi şeyler sisteme hiçbirşey ifade etmemektedir. Programın checksum'ına bakılmaktadır.
Admin dilediğinde ;
Programın ismini yazarak ,
"Gözat" butonundan seçerek,
Herhangi bir oyuncunun kullandığı program listesinden sağ tıklayarak,
300 bini aşkın kayıtlı program olan pac veritabanımızda search ile chekcsum bularak,
belirtebileceği programı izinli yada yasaklı listesine kolayca ekleyebilir.
Yeni hile çıktı yeni sürüm anti cheat satın almak,usere yeni patch dağıtmak diye birşey yok , yeni çıkan hile programı zaten sertifikalı olmayacağı için kullanılamaz
Diyelimki uygulama emülatörlerinden sertifikalı olan biri ile uygulamasını gizledi , o zaman da yeni çıkan o uygulama emülatörünü kara listeye eklemek adminin 2 saniyesini bile almamaktadır.
Ko.exe injectleri fix , Pac anti cheat clienti zaten launcher şeklinde yazılmış bir yazılımdır , başlangıçta inject edilen dll ler ile oyuna giriş yapılamaz
Ko.exe modül ve threadları kontrol altında olduğu için inject ile ko.exe ye yeni bir thread/modül eklenemez.
Ko.exe pointer bularak servere sahte paketler gönderemez (Zira o işlemi yapacak programı kullanamaz).
15001 portu koruma altındadır , anti cheat launchjerini açmadan 15001 portuna bağlanamaz , anti cheatı açtıktan sonra 15001 portuna saldıracak uygulamayı çalıştıramaz.
Cheat engine sertifikalı bir program olduğu için adminlerin bu programın yeni sürümü çıktığında manuel eklemesi gerekmektedir , ekleme işlemi yukarıda anlatıldığı gibi bir kaç saniye sürmektedir.
Pc ban özelliği ile , bilgisayara süreli ban atabilirsiniz , format fayda etmemektedir , pc değişmeden oyuna giriş yapılamaz (Admin banı kaldırmadıkça)
Pc kaydı ile lamerlerden yüksek derecede koruma sağlarsınız, oyunda aktif olan usere sağ tıklayarak yada charın ismini yazarak char ayrıntılarını alabilirsiniz.Bu ayrıntılarda şu bilgiler mevcuttur;
Userin şimdiye dek Kullandığı programlar (Virus total tarama linki ile birlikte) , programları oradan izin verme yasaklama.
Userin kullandığı pc den oyuna giren diğer char isimleri (Sallama char açıp milleti rahatsız edemez kimse)
Userin kullandığı pcden oyuna giren diğer charların kullandığı pcler , ve o pclerden oyuna giren charlar (Bu döngü sonsuzdur , hangi char kime ait , kim kimin charına girmiş , kim kimin charını soymuş , charı soyan hangi charlara girmiş gibi bir sürü özellik)
Userin kullandığı ip den oyuna giren diğer charların kullandığı iplerden oyuna giren charlar (üstteki aynı kurallar geçerlidir)
Pc ye sebepli ve süreli ban , adminin belirttiği tarihe kadar launcheri açıp starta tıkladığında adminin ban sebebi ve bitiş tarihi yazar oyuna giremez.
Admin tek tıkla oyundaki userin ekran ss sini görebilir.Görseli olan koxplarda gayet iyi bir kontrol tarzıdır.User hile yapacak dahi olsa korkusundan yapamaz.
Admin tek tıkla pac antinin userdeki logunu görebilir, buna göre sorun yaşayan userine rahatlıkla destek verebilir
Admin tek tıkla userinin çalışan uygulamalarını (virustotal tarama sonuçlarıyla birlikte) görebilir.Dilediği uygulamayı sonlandırabilir.
Dosya koruma sistemi son derece gelişmiş düzeydedir , ko.exeye tbl gömmenize tbllerinizi enkripte etmeniz hiç gerek yok (tabiki kimse kullanmasın diye dilerseniz enkripte edin)
Admin korumak istediği dosyayı gözat butonu ile bir kaç saniyede seçer.Checksumu değiştirilen bir dosya olursa oyuna girilmez
Clientinizdeki diledeiğiniz her dosyayi korumaya alabilirsiniz(Çok sayıda lüzumsuz dosya korumaya alınırsa , user pcsi bunları tararken donabiliyor)
Bütün tblleri koruma altına alabilir , text tblnizin bile değişmesini engelleyebilirsiniz
Mage ve Priestte el kaldırmayı hızlandıran veya direkt el kaldırmadan skill atmayı sağlayan n3anim dosyalarını dahi koruyabilirsiniz
Zone dosyalarını koruyabilirsiniz , user eski cz zonenize , yeni cz zone patchiyle girip , diğer oyuncuların gözü önünde duvarlardan geçemez.
Clientinizin skin dosyalarını dahi koruma altına alabilirsiniz.
Anti suspend bugu fix , performans denetleyici açılırsa oyun kapanır ve başka bir uygulama ile suspend edilince , server cevap alamadığı clienti otomatik şekilde dc eder.
Pc kasmaz
Multiclient fix
ctrl+alt+del bugu fix.
Count bugu fix.
Dos/Ddos fix.
Yeni patch sistemi ile http ve ftp protokollerini kullanarak patch atar. Patchlerinizi 7z ile zipleyip alandan ve bağlantıdan tasarruf ederek daha hızlı indirilmelerini sağlar.
Transparan yeni launcher görünümü.
Launcherdeki web sayfasını çok basitçe admin panelinizden değiştirebilirsiniz.
Kısacası engellenmemiş hiçbir hile kalmamıştır.


gO2XNO.png


Gizli İçerik

    Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.


Rar Şifresi :
kodevelopers

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Admin

baltalamak gibi olmasın ama hayatımda gördüğüm en saçma sözde anti cheat :G launcherden databaseye id pass ile bağlanması durumu vardı ve bu açık ile launcherin indexini ve patch adreslerini değiştirebiliyordum yine de böyle sistemi yoracak gereksiz işler yapmak yerine server taraflı sorunları düzeltmek antiyi hep 2. planda tutar ve olması gerekende bu. ilk önce game servera çeki düzen vermek gerek sonra antinizi geliştirirsiniz

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Buildde sıkıntı yaşadım ve Visual Studio 2017 ile detaylı bir şekilde kodları göremiyorum. Bu konuda bilgilendirmen mümkün mü? Nasıl bir yol izleyeceğiz?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...