Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
MOMENTUM

Oyun içi yazi tipini değiştirme 1299

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese merhaba oyun içi yazı tipini nasıl değişebiliriz? unpack ko.exe yeterli mi yoksa unpack ebenezer mi olması gerekiyor cevaplar için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

KnightOnLine.exe unpack olması gerekiyor.
UI tarafına bağlı yazıları UIF editör ile değiştirebilirsin.
Eğer ki karakterin ismi, NPC ismi, Clan isimleri gibi olayların yazı tipini değiştirmek istiyorsan assembly girmen gerekiyor.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Eğer ki karakterin ismi, NPC ismi, Clan isimleri gibi olayların yazı tipini değiştirmek istiyorsan assembly girmen gerekiyor.

Bunlar clientin içindeki CFont classını constructor ederken verilen parametreler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum uif tarafına bağlı yazılardan bahsetmiyorum söylediğiniz gibi npc isimleri clan yazıları vs., yalnız tam bilgi sahibi olmadığım için asm uygulayamadım, özkan hocamın verdiği offsetler mevcut ko.exe de varmı? ben bulamadımda, yada yokta biz mi ekleyeceğiz? daha detaylı bilgi rica ederim 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı

öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum uif tarafına bağlı yazılardan bahsetmiyorum söylediğiniz gibi npc isimleri clan yazıları vs., yalnız tam bilgi sahibi olmadığım için asm uygulayamadım, özkan hocamın verdiği offsetler mevcut ko.exe de varmı? ben bulamadımda, yada yokta biz mi ekleyeceğiz? daha detaylı bilgi rica ederim 🙂

Adresler her versiondan versiona değişmektedir.
Yani verdiğimiz sadece 1298 versionuna aittir.
Ben sana alt tarafta Arial olan yazı fontunu nasıl Tahoma yapılır resimli olarak detaylı anlatımını yapacağım.
Geri kalan yazının kalınlığı ve büyüklüğü olayını kendin ayarlarsın.
Ayrıca ilerleyen zamanlarda kendi 1298 dosyalarımı geliştirirken size paylaşımla beraber nasıl ASM olaylarını gireceğinizi nerede ne vardır göstereceğim.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Tşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...