Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
YigitHanSen

Genel Paylaşımlar hk.

Önerilen Mesajlar

Merhaba dostlar

yaptığınız paylaşımları lütfen önce kendiniz kontrol edin... daha sonra paylaşın arşivdekiler bile olsa kontrol etmediğiniz paylaşımları burada paylaşmanın bir anlamı yok dün'den beri 1298 denemediğim db kalmadı myko db gerekliydi @ Nero 'nun paylaştığını indirip kullanmak istedim ZONE_INFO Table ayarladım kullanmak için bu seferde oyuna girişte problemler yaşadım ve gerçekten sinir bozucu bir durum rica ediyorum paylaştığınız paylaşımların önce kendiniz deneyin ve Görselleriyle birlikte paylaşın. bu arada db'nin özelliklerinden de birazcık bahsetmeniz iyi olur bu bir ricadır...

dipnot:sorun Nero ' nun paylaştığı db de değil genel olarak hepsinde görsel eksiklikler var maplar evtleri de eklemeniz gerekli diye düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar :cool:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
bu foruma giriyorsam üye oluyorsam kara kaşınıza kara gözünüze girmiyorum paylaşım yapmak sizlerin işi ve hiçkimse ilgilenmiyor bu forumda kalmalımıyım gitmelimiyim onu siz belirleyeceksiniz iyi çalışmalar.

aradaki 7 farkı bulun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba dostlar

yaptığınız paylaşımları lütfen önce kendiniz kontrol edin... daha sonra paylaşın arşivdekiler bile olsa kontrol etmediğiniz paylaşımları burada paylaşmanın bir anlamı yok dün'den beri 1298 denemediğim db kalmadı myko db gerekliydi @ Nero 'nun paylaştığını indirip kullanmak istedim ZONE_INFO Table ayarladım kullanmak için bu seferde oyuna girişte problemler yaşadım ve gerçekten sinir bozucu bir durum rica ediyorum paylaştığınız paylaşımların önce kendiniz deneyin ve Görselleriyle birlikte paylaşın. bu arada db'nin özelliklerinden de birazcık bahsetmeniz iyi olur bu bir ricadır...

dipnot:sorun Nero ' nun paylaştığı db de değil genel olarak hepsinde görsel eksiklikler var maplar evtleri de eklemeniz gerekli diye düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar :cool:

Piyasadaki bulabileceğin veritabanlarının çoğu bu şekilde, olay senin çıkan sorunları düzeltebilecek kadar bilgi sahibi olabilmen. Bilmiyorsan, öğrenmen gerekiyor çünkü bu işin ilk gereksinimlerinden birisi bu.

Her veritabanı her dosya ile çalışacak diye bir kaide yok. Sıkıntılar illa ki çıkacak. Fakat, örneğin karakter seçemiyorsan sorunun kaynağı bellidir. Karakter yaratamıyorsan, bellidir. Bunları düzeltmeyi öğrenmelisin önce. Senin bahsettiğin şeylere de katılıyorum fakat, iğneyi karşındakine, çuvaldızı kendine batır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öncelikle kendimi ifade edemem kendi suçum. yanlış anlaşılmak istemem ben sorunsuz db değil sadece bilgilendirme ve ayrıntılarını görsel olarak ve genel olarak bilgililendirmeli paylaşım olmalı diye bir öneride bulunmuştum sadece geri dönüşleriniz bu yöndeyse bende söylemek isterimki gerçekten tavırlarım o şekilde değil asla ve asla kimseyi zorlayarak değil rica ederek şu şekilde olması daha güzel olur diye düşünüyorum ayrıca forum bizim forumumuz siz yönetiyorsunuz biz kullanıyoruz kesinlikle kimseye ben kötü bir davranış sergilemek istemiyorum adım çıkacağına canım çıksın buda böyle biline saygı değer arkadaşlarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Ben anladım senin demek istediklerini konuya şaka niyetiyle bir cevap yazdım sadece yanlış anlaşılmasın. Eskiden paylaşım yaptığım dönemlerde kendi hazırladığım veritabanı ve client patchlerinde 1 adet eksik bile bırakmadan insanlara sunuyordum her şeyi en ufak noktasına kadar düşünüyor ona göre hazırlıyordum fakat her insan bir değil bu kadar özen göstermiyor benim gibi bu tarz takıntısı olan @ OzkanOzdemir arkadaşımız var oda böyle paylaşımlarda eksiksiz sunmaya gayret gösteriyor fakat diğer paylaşımlar sonuçta üyelere ait, tabii ki keşke her insan bütün ayrıntılarını düşünse fakat istenilen gibi olmuyor biraz uğraşmak gerekiyor bilmeyen birisi için zor olabilir fakat hepimiz böyle ufak tefek şeylerle uğraşarak başladık bu tarz işlere. SMD ve EVT sıkıntıları aslında basit şeyler, clientin patlaması ve hata vermesi de kolayca aşılıyor fakat taktiğini bilmek gerekiyor. En kötü ihtimal klg viewer bulabilir hata veren her ne ise clientte onu bulabilirsin. Log.klg viewer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:) smdleri evtleri bir şekilde hallederim en azından @ OzkanOzdemir 'in kafasını şişirip öğrenirim @ RAMBO 'yu taciz eder öğrenirim :D yani yapılacakları sorar sorar bozar kurcalar öğrenirim.
Aslında benim önerim Buradaki gibi bilgilendirme olmasını istememdi kesinlikle yıkıcı davranmıyorum tabiki zamanı olmayabilir benimde o şekilde postum var ve olacakta ama rica ediyorum sadece vakitleri olduğunda en azından +7'den +8e şu oranda geçiyor buff wormden düşüyor vb. gibi bilgilendirmeleri olursa postlar daha ilgi ve dikkat çekici olur.

dipnot:okumak istiyorum abi forumda ki bütün herşeyi okudum okuyacak bir şey kalmadı :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...