Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

Kemal07

Üye
 • İçerik sayısı

  16
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  1,093 [ Bağış Yap ]

Topluluk Puanı

0 Nötr

Kemal07 Hakkında

 • Doğum Günü 10/21/1994

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Teşekkürler
 2. Teşekkürler
 3. Kemal07

  Orijinal MYKO DATABASE

  Teşekkürler
 4. Tamamdır Olayı portla değil hamachi ile çözdüm maalesef şimdilik modemi değiştirmem gerekiyormuş büyük ihtimal desteği aramadım ama aramakda istemiyorum zaten. Tüm yorumlar için teşekkürler. Olayı hamachi ile çözdüm. ÇÖZÜLDÜ.
 5. Server.ini lere hamachi ip yi yazdığımda oluyor yani öylemi ? Eğer öyle oluyorsa port açmayla uğraşmayayım. Çünki Huawei HG630a çok saçmasapan bi model onu farkettim aramakda istemiyorum desteği saçma saçma konuşacaklar şimdi delirtecekler.
 6. Hamachi yardımıyla oynanabilirmi ki ? oynanabiliyorsa kurabilirim daha önce inilere hamachi ip sini yazdım fakat çözümü olmadı
 7. Dmz dediğiniz bu şekilde ise açtım fakat oda çare olmadı maalesef. kardeşimle benim oynamam için port açmam gerekiyormuş sanırım onun için deniyorum yoksa tek başımada oynayabiliyorum haklısınız. Ama port açmam 2 kişi bağlanması için gerekiyor maalesef. -- mesaja ek olarak -- Sanırım o konuda haklısınız gizleme gibi bi durumları varmış destek hattını mı arasam napsam bilemedim. Peki noip den falan bi host alsam ve server files lara onu girsem başka kişi girebilirmi. Birde şöyle bir olay var aynı internetten giriş yapıcaz mecburen aynı interneti kullanıyoruz kısa yoldan bi statik ağ oluşturup oyuna ikimizde girebiliymiyiz ?
 8. İyi Günler Kolay Gelsin Arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi benim bu port açma sorununu bir türlü çözememiş olmam. Sorunla alakalı bir çok yere baktım fakat bir türlü bulamadım. Sorunum Portu açtığım halde hangi siteden test etsem kapalı gözükmesi. Modemimin markası 'Huawei HG630a' Kendim ve kardeşimin oynayacağı bir server kurmaya çalışıyorum serverı kurdum sıkıntısı yok fakat portu ayarlayamıyorum.Açtığım Portların Resmi Bu portları açtım fakat nerde yazsam kapalı olduğunu gösteriyor yardım edebilirseniz sevinirim teşekkürler.
 9. Kemal07

  Orijinal 1298 Server Files + MAP

  Teşekkürler
 10. Kemal07

  (1298) MYKO Client

  Teşekkürler ++
 11. Kemal07

  (1298) MYKO Client

  Teşekkürler
×
×
 • Yeni Oluştur...