Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
cacaa

Warder, Keeper ve Monument Sorunu

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, v22xx dosyalarımda bir problem var ve sebebini bulamıyorum.

Warder, Keeper ve Monument keserken canları %30 un altına düşünce kayboluyorlar.

Böyle bir sorunla karşılaşan ya da nasıl çözebileceğim hakkında fikri olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha once cozum buldugum bır konuydu. Uzun sure gectıgı ıcın cok hatırlayamadım. Ama knpc tablosundakı hp poıntler ıle tbl dekı hp poıntlerı bır kontrol edebılırsın. Tavsıyem bu sekılde olmayan bır npc ıle stunları karsılastırmandır. mesela guard kestıgınde olmuyorsa onun tbl ve db taraflı karsılastırmasını yaparak bulabılecegını dusunuyorum. Bıraz kurcala bulamazsan gecmıs dosyalardan bakıp yardımcı olmaya calısırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Daha once cozum buldugum bır konuydu. Uzun sure gectıgı ıcın cok hatırlayamadım. Ama knpc tablosundakı hp poıntler ıle tbl dekı hp poıntlerı bır kontrol edebılırsın. Tavsıyem bu sekılde olmayan bır npc ıle stunları karsılastırmandır. mesela guard kestıgınde olmuyorsa onun tbl ve db taraflı karsılastırmasını yaparak bulabılecegını dusunuyorum. Bıraz kurcala bulamazsan gecmıs dosyalardan bakıp yardımcı olmaya calısırım.

Çok teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...