Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
cacaa

Power up Store Recharge NPoints Yönlendirme Linkini Nasıl Değiştiririm?

Önerilen Mesajlar

loadarea.swf'nin altını üstüne getirdim ancak bulamadım. Bu butona tıklayınca neye göre yönlendirme yapıyor acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardesım selam

Recharge NPoints tusuna bastıgımızda tum yonlendırmelerı yapmıstım ama uzerınden zaman gectı hatırlayamadım. Ama sımdı gecmıs dosyalardan baktım pus dosyasının ıcerısınde logın var orada bulunan ayar.php , yukle.php den ayar yapmıstım oraları bır kontrol et. connect2mysql den den yonlendırmelere bır bakmanda fayda vardır.

ayrıca exe yı sag tıklayıp not defterı ıle acıp yada exe yı hex edıtor ıle acıp orjınal usko ya bastıgında gıttıgı lınk dekı yazı orneklerınden bakarak gıttıgı yolu o sekılde de aratarak degıstırdıgımı hatırlıyorum. Biraz kurcala bulamazsan detaylı bakar yardımcı olmaya calısırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
kardesım selam

Recharge NPoints tusuna bastıgımızda tum yonlendırmelerı yapmıstım ama uzerınden zaman gectı hatırlayamadım. Ama sımdı gecmıs dosyalardan baktım pus dosyasının ıcerısınde logın var orada bulunan ayar.php , yukle.php den ayar yapmıstım oraları bır kontrol et. connect2mysql den den yonlendırmelere bır bakmanda fayda vardır.

ayrıca exe yı sag tıklayıp not defterı ıle acıp yada exe yı hex edıtor ıle acıp orjınal usko ya bastıgında gıttıgı lınk dekı yazı orneklerınden bakarak gıttıgı yolu o sekılde de aratarak degıstırdıgımı hatırlıyorum. Biraz kurcala bulamazsan detaylı bakar yardımcı olmaya calısırım.

Teşekkür ederim :)
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
kardesım selam

Showstring editörle exeyi açtım linkini buldum kendi linkimi yazıyorum kaydediyorum sayfa açılmıyor 404 sayfasına yönlendiriyor. Kafayı yiycem bu pus yüzünden :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eksık bırsey yapıyorsundur mutlaka cash de kalmıs olabılır appserv stop start yapmayı bır dene yada o sıldıgın ve kendıne ekledıgın lınk de bır hata olabılır hex degerlerını gırerken sırayı kaydırmıs olabılırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
eksık bırsey yapıyorsundur mutlaka cash de kalmıs olabılır appserv stop start yapmayı bır dene yada o sıldıgın ve kendıne ekledıgın lınk de bır hata olabılır hex degerlerını gırerken sırayı kaydırmıs olabılırsın

Sorun çözülmüştür. Teşekkür ederim. Sıra kayıyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...