Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
IMOTEB

Src de invertory doluyken pet görevi aldığında gameserver patlıyor

Önerilen Mesajlar

Src de invertory doluyken pet görevi aldığında gameserver patlıyor tek sorun odur bu konuda nasıl düzeltmem ve nerden ayarlamam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Tam nerede patladığını debug halindeyken nereyi gösterdiğini bize vermezsen nasıl yardımcı olalım? Böyle konulara resim ve ayrıntı vermediğiniz sürece yardım edilmesini beklemeyin çünkü yardım etmesini beklediğiniz kişilere vahiy ile inmiyor sizin sorununuz. Öyle konular açıyorsunuz ki ne resim var ne ayrıntı var "dosya patlıyor" dediğiniz an biz neresinde patlıyor nasıl anlayalım?

Yardım istemek için konu açıyorum ve söyle yazıyorum "SQL Serverda kodu girerken hata alıyorum nasıl çözerim?" hangi kodu girdiğimi yada ne hatası aldığımı nereden bileceksiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BOOST YUKLEYİP BUİLD ALDIĞIMIZDA BU HATALAR GELİYOR BOOST U DETAYLI GÖSTERME YOLUNU ANLATIRMISINIZ BU KONUDA COK SIKINTI ÇEKIYORUZ
HATA MESAJI ALTTADIR BU KONU İLE ALAKALI OLDUĞU İÇİN YAZIYORUM AYNI SOURCEDEN BAHSEDİYORUZ
Severity Code Description Project File Line Suppression State
Error C1083 Cannot open include file: 'thread.hpp': No such file or directory LogInServer c:\users\t\desktop\ekoko\shared\stdafx.h 57

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...