Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
donz05

Client ve Skill ilişkisi...

Önerilen Mesajlar

sa arkadaşlar elimde 2 adet client bunuyor bunlardan birinde skill efekleri ile oynama yapmıştım fakat yeni indirdiğim uyumlu başka bir clientin exe sini eskisi ile değiştirip oyuna girdiğim zaman değiştirdiğim skill efekler orjinaline dönüyor sadece exe değiştirmeme rağmen eski exe yi atınca eski haline dönüyor sanki exe nin içinde kendine ait data dosyaları tbl dosyaları varmış gibi nedir bu işin aslı nasıl değiştirebilirim skill efektlerini?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Skill_Magic_main.us tbl dosyasının kaçıncı sütunu hatırlamıyorum onunla beraber fx.tbl dosyası ile ilişkili sadece KO.exe ile alakası yok varsa bile KO.exe içerisinde TBL dosyası packlenmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Skill_Magic_main.us tbl dosyasının kaçıncı sütunu hatırlamıyorum onunla beraber fx.tbl dosyası ile ilişkili sadece KO.exe ile alakası yok varsa bile KO.exe içerisinde TBL dosyası packlenmiştir.

exe ile alakalı üstad çünkü clientte sadece exe yi değiştiriyorum skiller orjinale dönüyor eski exe yi atınca herşey normal unpack işi bizi aşar hocam yanıt için teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...