Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Miranda

Pazar kurma süresi

Önerilen Mesajlar

20xx bir src de pazar kurduktan sonra tekrar pazar acmak icin 60 saniye bekletiyor. Src den merchanthsndler.cpp den düzenleme yaptim save edip tekrar buildledim fakat yine 60 saniye bekleme süresi var . Birde maleseftirki birkac npc de ornek kaira da .. npc actigimda kelimeler saçma sapan qwueueiwoqo gibisinden. Bunlari duzenleyebilecegim yer neresidir

İyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
ASM bilgin varsa yaparsın yoksa yapamazsın.

Normal usko client ile giris yapıyorum assembly patch de arastirdim baya belki bir çözüm uretebilirim en azindan nasil bir yol izlemem gerek soyelyebilirseniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Kardeşim istediğin Client ile gir sorun KO.exe taraflı diyorum zaten senin nasıl Server dosyalarının kodları varsa KO.exe tarafınında kodları var orada yapmış adamlar bu kontrolü sende ASM olmadan onları değiştiremezsin.

Eğer ki ASM bilgin varsa iptal edersin o hatayı kendin Server taraflı yaparsın.
Yoksa bilgin öyle bir ASM paylaşımı yok forumda vardı ASM paylaşımları kaldırdım yakında paralı yapacağım hepsini.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Kardeşim istediğin Client ile gir sorun KO.exe taraflı diyorum zaten senin nasıl Server dosyalarının kodları varsa KO.exe tarafınında kodları var orada yapmış adamlar bu kontrolü sende ASM olmadan onları değiştiremezsin.

Eğer ki ASM bilgin varsa iptal edersin o hatayı kendin Server taraflı yaparsın.
Yoksa bilgin öyle bir ASM paylaşımı yok forumda vardı ASM paylaşımları kaldırdım yakında paralı yapacağım hepsini.

Malesef okadar bilgim yok fakat tekrar arastirirm. Peki baska bir unpack exe ile girmeyi deneyeyim belki hallolur. Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...