Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
BORNTOKILL

1298 d.b ve client

Önerilen Mesajlar

SATIŞ DA OLAN SADECE DATABASE VE CLIENT ARKADAŞLAR
YAKLAŞIK 2 AY ALMIŞTIR.
GÜNCELLENEN TABLOLAR

ITEM_UPGRADE (0 DAN YAZILMIŞTIR DESEM YERİ VARDIR BÜTÜN İTEMLERİN TEK TEK AYRIMI YAPILMIŞTIR OLD VE NEW SCROLL DÜZENLEMESİ DE DAHİL)
ITEM_EXCHANGE (MYKO FORMATINA UYARLANMIŞ VE AYRICA 9 ADET FARKLI KUTU EKLENMİŞTİR)
BUNLARIN HARİCİ YAPILAN BİR SÜRÜ YENİ EKLENTİLER VARDIR VİDEO OLARAK ATIYORUM İZLEYE BİLİRSİNİZ...

https://www.youtube.com/watch?v=0p_ruc-xJNE&feature=youtu.be

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba, eline koluna sağlık gayet güzel olmuş, yanlış anlamazsan 1-2 konu hakkında bilgilendirme yapmak isterim.

1- Oyun içinde yazışmalar TÜRKÇE ve İngilizce olarak bölünmüş durumda olduğunu fark ettim, tek bir dil kullansak bence daha anlaşılır ve akışkan olabilir, kimsenin kafası karışmaz.

2- Cz de bulunan (town arkası) monsterlar çok iç içe olmuş, onları da biraz ayırabilirsen güzel olur.

Şimdiden bol satışlar dostum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba, eline koluna sağlık gayet güzel olmuş, yanlış anlamazsan 1-2 konu hakkında bilgilendirme yapmak isterim.

1- Oyun içinde yazışmalar TÜRKÇE ve İngilizce olarak bölünmüş durumda olduğunu fark ettim, tek bir dil kullansak bence daha anlaşılır ve akışkan olabilir, kimsenin kafası karışmaz.

2- Cz de bulunan (town arkası) monsterlar çok iç içe olmuş, onları da biraz ayırabilirsen güzel olur.

Şimdiden bol satışlar dostum.

Evet onlarla ilgili bazı çalışmalar yapcam zamanım yok bu aralar.
Teşekkürler
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Hayırlı satışlar.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...