Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KOGamer

adminden tutun, Moderatöre ve Üyelere kadar herkesten şikayetçiyim

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar kusura bakmayın, hepiniz egolarınızın kurbanı oluyorsunuz. Foruma bakıyorum sorunlarınızı hatalarınızı yazıyorsunuz, onlarca olay yaşıyorsunuz. bulduğunuz ve sonuca ulaştığınız çözümleri burada paylaşmıyorsunuz. ve bizde size her yerden ulaşmaya çalışıyoruz. ve nihayetinde ulaşıyoruz da aldığımız cevap "sana yardımcı olamam" , "parayla yardım ederim" vs. gibi cevaplar veriyorsunuz. sorun değil gerçekten para vereyim ama sorunlarımı birlikte çözelim lütfen.

Arkadaşlar bize yardım lazım olunca umursamıyorsunuz. Fakat sorun sizlere gelince ver yansın ediyorsunuz.

Yönetimde bulunan arkadaşlardan da şikayetim var. "sorununuzu forumda belirtin ordan yardım edelim" diyorsunuz. Foruma konu açıyorum, cevap atan yok :S

Dostlarım, gerçekten ciddi bir konuyu dile getiriyorum. Sizler kadar 4'4lük bilemeyebilirim. Bir şekilde öğreniyorum. Zamanla daha çok gelişeceğim elbette.

Dilerseniz forumda yardım çığlıklarında bulunup, çözümü KoDevelopers Forumdan bulan arkadaşlarımızın konularını ve yardım çağrılarıma verdikleri cevapları burda bir derleme yaparak ifşa edebilirim.

Lütfen Sayın yöneticiler, durumuma bir el atmanızı rica edeceğim.
@ PENTAGRAM @ OzkanOzdemir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Arkadaşlar kusura bakmayın, hepiniz egolarınızın kurbanı oluyorsunuz. Foruma bakıyorum sorunlarınızı hatalarınızı yazıyorsunuz, onlarca olay yaşıyorsunuz. bulduğunuz ve sonuca ulaştığınız çözümleri burada paylaşmıyorsunuz. ve bizde size her yerden ulaşmaya çalışıyoruz. ve nihayetinde ulaşıyoruz da aldığımız cevap "sana yardımcı olamam" , "parayla yardım ederim" vs. gibi cevaplar veriyorsunuz. sorun değil gerçekten para vereyim ama sorunlarımı birlikte çözelim lütfen.

Arkadaşlar bize yardım lazım olunca umursamıyorsunuz. Fakat sorun sizlere gelince ver yansın ediyorsunuz.

Yönetimde bulunan arkadaşlardan da şikayetim var. "sorununuzu forumda belirtin ordan yardım edelim" diyorsunuz. Foruma konu açıyorum, cevap atan yok :S

Dostlarım, gerçekten ciddi bir konuyu dile getiriyorum. Sizler kadar 4'4lük bilemeyebilirim. Bir şekilde öğreniyorum. Zamanla daha çok gelişeceğim elbette.

Dilerseniz forumda yardım çığlıklarında bulunup, çözümü KoDevelopers Forumdan bulan arkadaşlarımızın konularını ve yardım çağrılarıma verdikleri cevapları burda bir derleme yaparak ifşa edebilirim.

Lütfen Sayın yöneticiler, durumuma bir el atmanızı rica edeceğim.
@ PENTAGRAM @ OzkanOzdemir

Merhaba, öncelikle şunu söylemek istiyorum bu forumda yardım konu başlığı altında açılan konulara tüm yönetim kadrosu olarak müdahale etmeye çalışıp insanların sorunlarını çözmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz, ama insanlarımız biraz sabırsız oldukları için bekleyemiyorlar sorunun anında çözülmesini istiyorlar ki böyle bir şeyin mümkün olması çok zor, çünkü forumdaki yönetim kadrosunun da bir özel hayatı olduğunu unutmamak gerekiyor, gözüme çarpan bir şeyi söylemek istiyorum özetle hiç bir şekilde yardım alamıyorum diyorsun ama profiline baktığımda 1 adet konu açmışsın, açtığın konuya bir arkadaşım çözüm yolu yazmış, sende deneyip geri dönüş yapacağını belirtmişsin ama geri dönüşte yapmamışsın ve üstüne bizlerden şikayetçi olmuşsun, şahsım adına konuşuyorum ben bu şikayetini kabul edemem, eğer ki edersem kendime haksızlık yapmış olurum. teşekkürler.

Şunu da eklemek istiyorum foruma 15 gün önce üye olmuşsun, eğer ki yardım alamama konusundan şikayetçiysen öncelikle foruma katkıda bulun, örnek bir çözüm paylaş, yada olmayan bir şeyi eklemeyi öğret vs vs.. yani kısacası bilgi paylaştıkça çoğalır, sen birşeyler vermeden birşeyler alman kolay değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Merhaba, ilk öncelikle forum içerisine açmış olduğunuz sadece bir tane yardım konusu bulunmaktadır. Yardım konuları hakkında bilgilendirme! konusunda belirttiğim gibi sizin açtığınız yardım konusu içerisine doğrudan Pet.cpp dosyasını alıp koymuşsunuz. Bir de 3 tane sorun yöneltip sorunlarınıza yardım beklemişsiniz.
Peki size soruyorum; açtığınız konudaki 3 sorunun 2 tanesi Pet.cpp ile hiç bir alakası yok iken ben size nasıl yardımcı olayım ki doğrudan Pet.cpp yapıştırmış geçmişsiniz. Benim açtığım konuyu iyice okuyun ondan sonra konuyu açarken özen gösterin.
Ben size sorunlarınızın olası cevaplarını tek tek söylerim ama herhangi bir kaynak kodu üzerinden anlatım yapmam ve sadece yol göstermiş olurum.

Benim ve arkadaşlarımın şuan gerçek hayat bakımından olsun ve KO ortamı olsun uğraştığımız projeler mevcut. Zamanımız kısıtlı olduğu için forum üyeliklerine bakmam ayrı bir zaman alıyor, yardım konularına cevap atmam ayrı bir zaman alıyor ve kendi hayatıma, uğraştığım projeye zamanım kalmıyor.
Skype ortamında da yardım ettiğim insanları göz önünde bulundurursanız sizin uzun uzun yazdığınız sorunlara benim verebilecek cevabım olmuyor ki zaten en nefret ettiğim şeyi yapıp oraya doğrudan herhangi bir ortalıktan indirdiğiniz projenin .cpp dosyasını atıp yardım bekliyorsunuz.

Parayla yardımcı olalım diye cevap verdiniz olarak genel bir kavram kullanmayın. Sizinle aramızda hiç bir zaman öyle bir sohbet geçmedi. Eğer ki kim para istiyorsa söyleyin biz değerlendirelim. Eğer ki haksız kazanç elde etmeye yada sizi dolandırmaya çalışıyorsa biz gereğini yapalım. Zamanının kaybını yada emeğinin karşılığını istemede herkesin hakkı vardır ama gel gelelim haksız olarak yapıyorsa bu işi o zaman konuşalım.

Her zaman belirtiyoruz dört dörtlük bilmiyorum yada daha yeniyim diyorsunuz hemen kaynak kodlarına el atıp her şeyi çözmüş her şey hakkında bilginiz var gibi pet sorunlarına el atıyorsunuz. Bize o zaman ne kadar bilginiz var söyleyin ona göre muamele yapalım.
Nasıl bir muamele hemen açıklayayım.
- Bilgim var oturur sıfırdan yazabilirim sadece sistemi anlatın nerede hata yapıyorum?
+ Söyle söyle yapacaksın kardeşim diye kod göstermeden anlatırım.

- Bilgim yok ama sorun yaşıyorum ne yapmam gerekiyor?
+ Bilgin yoksa temelden başla yok eğer hala uzatıyor isen aynı şekil devam ediyor isen en tepedeki konunun içeriğinde yazıyor bak dosyalarını ben yazacak değilim. Temelden başlayacak isen gel baştan başlayalım yol göstereyim. Bilgisi olmadığı halde hiç bir şey anlamadığı dosyalar içerisinden sorun çözmeye çalışmaz insan. Çok farklı amaçlar güdüyor olarak algılanıyorsunuz hevesiniz varsa bile. Gün içerisinde para için yapmadığı kalmayan insanlar ile karşılaşıyoruz bu ortamda güven konusu yaşıyoruz eğer ki sen bu şekil geliyorsan bizde seni o kefeye koyuyoruz.

Siz hangi gruba giriyorsunuz? Umarım açıklayıcı olmuştur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba, öncelikle şunu söylemek istiyorum bu forumda yardım konu başlığı altında açılan konulara tüm yönetim kadrosu olarak müdahale etmeye çalışıp insanların sorunlarını çözmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz, ama insanlarımız biraz sabırsız oldukları için bekleyemiyorlar sorunun anında çözülmesini istiyorlar ki böyle bir şeyin mümkün olması çok zor, çünkü forumdaki yönetim kadrosunun da bir özel hayatı olduğunu unutmamak gerekiyor, gözüme çarpan bir şeyi söylemek istiyorum özetle hiç bir şekilde yardım alamıyorum diyorsun ama profiline baktığımda 1 adet konu açmışsın, açtığın konuya bir arkadaşım çözüm yolu yazmış, sende deneyip geri dönüş yapacağını belirtmişsin ama geri dönüşte yapmamışsın ve üstüne bizlerden şikayetçi olmuşsun, şahsım adına konuşuyorum ben bu şikayetini kabul edemem, eğer ki edersem kendime haksızlık yapmış olurum. teşekkürler.

Şunu da eklemek istiyorum foruma 15 gün önce üye olmuşsun, eğer ki yardım alamama konusundan şikayetçiysen öncelikle foruma katkıda bulun, örnek bir çözüm paylaş, yada olmayan bir şeyi eklemeyi öğret vs vs.. yani kısacası bilgi paylaştıkça çoğalır, sen bir şeyler vermeden bir şeyler alman kolay değil.

Kardeşim yazdıklarına kısmen katılıyorum. Fakat Foruma açılan 1 konum olmasına rağmen bakılıp cevaplanmıyor. Ben bu konuşmaları skype üzerinden bahsediyorum. Forumdaki tek konumda bir kaç sorunum mevcut. Ben herşeyimi derliyorum. Daha toplayabildiklerimi dağıtmam için çok çok erken. benim sorunuma çözüm olarak birisinin ellerindeki hazır çalışan source kodu paylaşmaları yeterli olacaktır. ayrıca açtığım 1 konunun henüz bir çözümüne ulaşamadım. Bu yüzden konumda cevap yazan arkadaşa daha cevap atamadım.

Bizimde özel hayatımızın olduğu gibi tabi ki de herkesin özel hayatı var. ama buradaki sorunuma hazır bir kodu paylaşmak birisinin en fazla 5 dakikasını alacaktır diye düşünüyorum. ben kalkın bana sevgilinizmişcesine yardım edin demiyorum. Kendi çabamla bir dünya sorunu çok şükür çözebildim. ama basit olan pet ve genie sorununa bir çözüm üretemedim.

Elimde derlediğim Datalarla kendime bir sw açma hevesinde değilim, bu çok daha zor ve meşakatli.

Alıntı
Merhaba, ilk öncelikle forum içerisine açmış olduğunuz sadece bir tane yardım konusu bulunmaktadır. Yardım konuları hakkında bilgilendirme! konusunda belirttiğim gibi sizin açtığınız yardım konusu içerisine doğrudan Pet.cpp dosyasını alıp koymuşsunuz. Bir de 3 tane sorun yöneltip sorunlarınıza yardım beklemişsiniz.
Peki size soruyorum; açtığınız konudaki 3 sorunun 2 tanesi Pet.cpp ile hiç bir alakası yok iken ben size nasıl yardımcı olayım ki doğrudan Pet.cpp yapıştırmış geçmişsiniz. Benim açtığım konuyu iyice okuyun ondan sonra konuyu açarken özen gösterin.
Ben size sorunlarınızın olası cevaplarını tek tek söylerim ama herhangi bir kaynak kodu üzerinden anlatım yapmam ve sadece yol göstermiş olurum.

Benim ve arkadaşlarımın şuan gerçek hayat bakımından olsun ve KO ortamı olsun uğraştığımız projeler mevcut. Zamanımız kısıtlı olduğu için forum üyeliklerine bakmam ayrı bir zaman alıyor, yardım konularına cevap atmam ayrı bir zaman alıyor ve kendi hayatıma, uğraştığım projeye zamanım kalmıyor.
Skype ortamında da yardım ettiğim insanları göz önünde bulundurursanız sizin uzun uzun yazdığınız sorunlara benim verebilecek cevabım olmuyor ki zaten en nefret ettiğim şeyi yapıp oraya doğrudan herhangi bir ortalıktan indirdiğiniz projenin .cpp dosyasını atıp yardım bekliyorsunuz.

Parayla yardımcı olalım diye cevap verdiniz olarak genel bir kavram kullanmayın. Sizinle aramızda hiç bir zaman öyle bir sohbet geçmedi. Eğer ki kim para istiyorsa söyleyin biz değerlendirelim. Eğer ki haksız kazanç elde etmeye yada sizi dolandırmaya çalışıyorsa biz gereğini yapalım. Zamanının kaybını yada emeğinin karşılığını istemede herkesin hakkı vardır ama gel gelelim haksız olarak yapıyorsa bu işi o zaman konuşalım.

Her zaman belirtiyoruz dört dörtlük bilmiyorum yada daha yeniyim diyorsunuz hemen kaynak kodlarına el atıp her şeyi çözmüş her şey hakkında bilginiz var gibi pet sorunlarına el atıyorsunuz. Bize o zaman ne kadar bilginiz var söyleyin ona göre muamele yapalım.
Nasıl bir muamele hemen açıklayayım.
- Bilgim var oturur sıfırdan yazabilirim sadece sistemi anlatın nerede hata yapıyorum?
+ Söyle söyle yapacaksın kardeşim diye kod göstermeden anlatırım.

+ Bilgin yoksa temelden başla yok eğer hala uzatıyor isen aynı şekil devam ediyor isen en tepedeki konunun içeriğinde yazıyor bak dosyalarını ben yazacak değilim. Temelden başlayacak isen gel baştan başlayalım yol göstereyim. Bilgisi olmadığı halde hiç bir şey anlamadığı dosyalar içerisinden sorun çözmeye çalışmaz insan. Çok farklı amaçlar güdüyor olarak algılanıyorsunuz hevesiniz varsa bile. Gün içerisinde para için yapmadığı kalmayan insanlar ile karşılaşıyoruz bu ortamda güven konusu yaşıyoruz eğer ki sen bu şekil geliyorsan bizde seni o kefeye koyuyoruz.

Siz hangi gruba giriyorsunuz? Umarım açıklayıcı olmuştur.

Sevgili Özkan, öncelikle konumu dikkate alıp detaylıca cevap yazmanızdan ötürü teşekkür ederim. Skype adresindende cevap verip ilgi göstermenden ötürüce çok teşekkür ederim ve şuan üzerinde çalıştığın projenden bahsettin ve birkaç görsel gönderdin ve beğendim. çalışmalarının başarısının daim olmasını temenni ederim.

Söylediklerinin arasından cevap vermek istediğim bir kaç husus var.

Açtığım yardım konusundaki sorunları bir şekilde kendim buldum. üstelik tamamen 0 bir bilgi ile. biraz uğraşarak biraz kurcalayarak. sourceleri ne yazıkki internet üzerinden buldum. onlar üzerine çalışma yapıyorum. Sourceler ile ilgilenirken Visual Stüdionun bile varlığından haberdar değildim. ama içeriğine girince, sourcelerin içeriğini build etmenin ve server filesle arasındaki bağlantının tam olarak ne olduğunu kavradım. bir kaç düzenlemeyi dahi bu yolla buldum. Database üzerindeki düzenlemelerde buna dahil. bazı yardımcı programların çalışma mantığını benimseyince program kullanmadan gerektiğinde insert kod oluşturabiliyorum. Gerçekten sıfır bilgisizlikle bunları başardım. kendimde bir gelişme kat edeceğimi düşündüğüm an UDEMY'den C++ ders eğitimi aldım. böylece Knight Online dosyaları üzerinde biraz daha hakimiyet kurabileceğimi düşündüm.

Evet haklısın başka bir site üzerinden edindiğim source içindeki Pet.cpp dosyasını olduğu gibi koydum. Sebebi ise sizler benim göremediğim birşeyi saniyesinde görebiliyorsunuz. ve ben o sizin gördüğünüz şeyi benimle paylaştığınızda uzuun bir süre inceleyip bunun buraya etkisi nedir acaba diyip indirgemeye çalışıyorum. en azından görsel olarak hafızama kazınıyor.

Alıntı

yazdınız. Sorun değil, ben sizin yardımınıza güvenirim ve incelerim böylece anımsarım. Belirtmek isterim ki kendimi daima herşeye aç hissederim. Sebebi ise yeni şeyler öğrenmek ve onun üzerinde yoğunlaşıp birşeyler özümsediğim vakit kendime yararım olduğunu aslında benimde yapabileceğim şeyler arasında bu eylemlerinde olduğunu bilmek bana huzur veriyor. daima öğrenmeye aç olacağım ve tek başıma bir yere kadar ilerleyebilirim. fakat, sizinle daha ileri giderim.

Alıntı

Evet kendimi ifade edebilme konusunda eksik kaldım. Bilgim yok ama sorun yaşıyorum ne yapmam gerekiyor diyorum aslında. Cevabınıza ithafen temeline daha öncede bahsettiğim gibi UDEMYden c++ dersini alarak başladım. Az çok mantığı kavrıyorum. Dediğim gibi beyinden çok görsel olarak görmek bana daha etkili oluyor. bu şekilde daha çok öğrendiğimi düşünüyordum.

Tabi bu size kıyasla ben daha hiç başlamamış öğrenmemiş gibiyim doğal olarak. Fakat ben kendimi ilerletmeye çalışığım için gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım oluyor.

Alıntı
Peki size soruyorum; açtığınız konudaki 3 sorunun 2 tanesi Pet.cpp ile hiç bir alakası yok iken ben size nasıl yardımcı olayım ki doğrudan Pet.cpp yapıştırmış geçmişsiniz.

Dediniz. Haklısınız bu konuyu açarken ben Pet ile alakalı olan herşey bu sınıfa dahil oluyor sanıyordum. ama daha 2 saat önce bununla alakası olmadığını fark ettim.

Sizlerden tekrar rica ediyorum. Ben bu kaynak kodlarını paylaştığınız takdirde uygulamak isterim. bunu yaparken de öğrenmek isterim.

Alıntı

yoo sizleri bu sınıfa katiyyen sokmadım. fakat az önce son 1 arkadaş daha ben sadece genie ve pet konusunda yardım istedim. ama kendisi 10.000TL + 750 TL sunucu parası karşılığında kendi dosyalarını satmayı teklif etti. Ama bu arkadaşın satış yapması beni rahatsız etmez. Ne güzel günlerce aylarca hatta yıllarca çalışıp emeğini düzenleyebilmiş ne mutlu derim. Fakat forumda yardım isteyip cevap ve çözüm bulup, bizlerde kendisine aynı konuya bir benzer yada daha kolay olan bir konuda yardım isteyince " yardım edemem, size sunucu dosyaları satayım " demesi beni biraz işkillendirdi. Sevmedim bu durumu.

Alıntı

Evet zor bir hayat akıyor. Kesinlikle özel hayatımızı hiç birşey etkilemesin isteriz. ayrıca sizlerde bu işi yaptığınız için doğal olarak konsantrasyonunuz çok önemli. Tekrardan dediğim gibi ben ordaki cpp. dosyasının herkeste var olabilen yada herhangi bir sunucuda çalışan bir kodu paylaşabileceklerini düşünerekten cpp içeriğini yazdım. elimden o anki bilgimle bu geliyordu. Fakat genie yada pet mantığı çalışan bir kodu uyarlamak yerine gerekli yerlere eklediğimde çözüleceğini düşünyordum. bu benim için bir varsayımdı.

Açtığım konu altında az önceki gibi bir yorum beklerdim açıkçası.

Beni dikkate alıp konumdaki hassasiyetimi dikkate aldığınız ve buradaki cevaplar ile itinayla ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Bu arada Tüm Vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutlarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
benim sorunuma çözüm olarak birisinin ellerindeki hazır çalışan source kodu paylaşmaları yeterli olacaktır.

Sizlerden tekrar rica ediyorum. Ben bu kaynak kodlarını paylaştığınız takdirde uygulamak isterim. bunu yaparken de öğrenmek isterim.

Foruma üye olduktan sonra size mesaj atılıyor.
KODevelopers nedir? konumuzu okuyarak bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Bu atılan mesaj boşuna atılmıyor çünkü orada yazıyor hazır kaynak kodu paylaşımı yok bizde. Kimse sana emek verdiği kodları çıkartıp atmaz. Oh ne güzel dünya bir de diyorsunuz ki ben öğrenmek istiyorum ve de sorunuma hazır çalışan kaynak kodlarını atın. 2 satırlık kod istemiyorsun ki güzel kardeşim sen Pet sistemini istiyorsun farkında mısın? Para isteme konusunda tabi ki haklı sen git hiç bilgin yokken pet sistemini ve genie sistemini sorunsuz iste her şeyin sorunsuz olsun. Yahu be insan siz Server açmayacağım yok dosyaları satmayacağım diyorsunuz da neden sorunsuz istiyorsunuz her şeyi?
Öğrenmek isteyen insan hazır bir şey bekler mi? Ne diyeyim ben size şimdi?
Her neyse orada yazıyor açın okuyun şartlarımız bunlar yok ters geliyorsa onu da söyleyin üyeliğinizi sileyim.

Bu arada paylaşım yapmayın sizden paylaşım istemiyorum. MOMENTUM dediği aksine siz paylaşım yapmayınız. Yoksa kuralları belirttiğimiz halde kurallara uymayan bir tane yardım konusuna cevap vermediğimiz için bizden şikayetçi oluyorsanız siz ileri de ben paylaşım yaptım bana yardım etmiyorsunuz diye başımızın etini yersiniz. Ciddiyim paylaşım yapmayın dediklerimi iyi düşünün kurallarımızı okuyun yok ters geliyorsa Çıkış yapabilirsiniz iyi günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Foruma üye olduktan sonra size mesaj atılıyor.
KODevelopers nedir? konumuzu okuyarak bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Bu atılan mesaj boşuna atılmıyor çünkü orada yazıyor hazır kaynak kodu paylaşımı yok bizde. Kimse sana emek verdiği kodları çıkartıp atmaz. Oh ne güzel dünya bir de diyorsunuz ki ben öğrenmek istiyorum ve de sorunuma hazır çalışan kaynak kodlarını atın. 2 satırlık kod istemiyorsun ki güzel kardeşim sen Pet sistemini istiyorsun farkında mısın? Para isteme konusunda tabi ki haklı sen git hiç bilgin yokken pet sistemini ve genie sistemini sorunsuz iste her şeyin sorunsuz olsun. Yahu be insan siz Server açmayacağım yok dosyaları satmayacağım diyorsunuz da neden sorunsuz istiyorsunuz her şeyi?
Öğrenmek isteyen insan hazır bir şey bekler mi? Ne diyeyim ben size şimdi?
Her neyse orada yazıyor açın okuyun şartlarımız bunlar yok ters geliyorsa onu da söyleyin üyeliğinizi sileyim.

Bu arada paylaşım yapmayın sizden paylaşım istemiyorum. MOMENTUM dediği aksine siz paylaşım yapmayınız. Yoksa kuralları belirttiğimiz halde kurallara uymayan bir tane yardım konusuna cevap vermediğimiz için bizden şikayetçi oluyorsanız siz ileri de ben paylaşım yaptım bana yardım etmiyorsunuz diye başımızın etini yersiniz. Ciddiyim paylaşım yapmayın dediklerimi iyi düşünün kurallarımızı okuyun yok ters geliyorsa Çıkış yapabilirsiniz iyi günler.

Demek istediğimi anlatamadım. genelde her yerde genie ve pet çalışır ben onlardan bahsettim. Eğer baştan özellikle yazılan bir kod ise, birşey diyemem. Paylaşmak isteyen zaten paylaşır. ama az önce öğrendiğim kadarıyla hazır kod olması birşey değiştirmiyormuş. sourceye entegre ettiğimizde çalışmama ihtimali varmış. bu yüzden inceleyip sorunu kendim bulacağım.

Paylaşım konusuna gelince, @ MOMENTUM 'un dediği çok doğru, ekmeden biçemem. Elimde olan birçok şeyi paylaşacağım. Sizlere ithafen değil, Sonuçta herkes benim gibi olabilir. basit birşeyi yapamayabilirler. ben QA kodları oluşturdum. onlarla başlayacağım işe, kusura bakmayın başınızı şişirdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeşim genelleme yapmamalısın bana mesaj atsaydın yardımcı olurdum bildiğim kadarıyla elimden geldiği kadarda yardım etmeye calısıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...