Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
ozgurbay2

Database'de login prosedür yok [Account_Login]

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar, invalid password hatası alıyorum. forumda verilen kodu deniyorum fakat olmuyor. farkettim ki db'de [Account_Login] table i yok. forumdaki 1298 dblerin hepsini denedim. fakat onlarda da main_login, Account_login vs vs gibi bir table yok. sadece [Account_char] table i var. bu problemi nasıl çözebilirim. denemediğim db kalmadı. (sql 2014 kullanıyorum)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Table dediğiniz prosedür olmasın?

çok pardon evet.

https://www.kodevelopers.com/genel-yardim/2021-quotno-such-registered-idquot-hatasi-cozumu.html

bu linkteki prosedürü uyguladığımda şu hatayı alıyorum:

Msg 207, Level 16, State 1, Procedure ACCOUNT_LOGIN, Line 13
Invalid column name 'byAuthority'.
Msg 207, Level 16, State 1, Procedure ACCOUNT_LOGIN, Line 11
Invalid column name 'byAuthority'.
[ATTACH]29[/ATTACH]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Bakın size tavsiye vereyim bu gibi durumlarda aldığınız hatayı eğer ki İngilizce bilginiz yoksa translate ile çevirip ne anlama geliyor bakabilirsiniz.

"byAuthority" satır ismi geçerli değil diyor hata için girdiğiniz komut içerisinde herhangi bir tablo üstünde byAuthority sütununa işlem yapmaya çalışıyor ve yapamıyor çünkü o tabloda böyle bir sütun yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bakın size tavsiye vereyim bu gibi durumlarda aldığınız hatayı eğer ki İngilizce bilginiz yoksa translate ile çevirip ne anlama geliyor bakabilirsiniz.

"byAuthority" satır ismi geçerli değil diyor hata için girdiğiniz komut içerisinde herhangi bir tablo üstünde byAuthority sütununa işlem yapmaya çalışıyor ve yapamıyor çünkü o tabloda böyle bir sütun yok.

merhaba, ingilizcem var, durumu anladım ama ne yapacağımı bilemedim :) kurcalayarak birşeyler yaptım: TB_User içinde byAuthority isimli bir satır açtım. bu sefer komut başarılı oldu.

sağolsun momentum'un verdiği komutlar da başarılı oldu fakat yine invalid pw almaya devam ediyorum.

kendim [TB_User] dan yeni account oluştrudum olmadı, dbde eskiden varolan account bilgileri ile girmeye çalıştım olmadı.

internetten oto üyelik prosedürünü girdim o da başarılı oldu fakat yine de hala invalid pw alıyorum :confused:
-- mesaja ek olarak --
merhaba, ingilizcem var, durumu anladım ama ne yapacağımı bilemedim :) kurcalayarak birşeyler yaptım: TB_User içinde byAuthority isimli bir satır açtım. bu sefer komut başarılı oldu.

sağolsun momentum'un verdiği komutlar da başarılı oldu fakat yine invalid pw almaya devam ediyorum.

kendim [TB_User] dan yeni account oluştrudum olmadı, dbde eskiden varolan account bilgileri ile girmeye çalıştım olmadı.

internetten oto üyelik prosedürünü girdim o da başarılı oldu fakat yine de hala invalid pw alıyorum :confused:

acaba sorun databese ile mi yoksa server fileslar ile mi ilgili?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
sorun server fileslardan kaynaklanıyormuş, değiştirdim düzeldi. fakat şimdi de yeni char oluşturmaya çalışıyorum. "connecting. Please wait" de bekliyor

bu sorunu da çözdüm sıkıntı uyumluluk imiş. uyumluluk modu windows xp yaptım düzeldi. şimdi sağlıklı bir şekilde oyuna girebiliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...