Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
sez3rr

Build Edemiyorum ...

Önerilen Mesajlar

iyi aksamlar öncelikle ben boost kütüphanesini kullanmama rağmen her yolu denedim hala daha build etmekte sorun yaşıyorum resimdeki gibi hata vermekte belirttiği dosyaları eklıorm aynı siliyorum aynı acaba sorun nedir ?
-- mesaja ek olarak --

iyi aksamlar öncelikle ben boost kütüphanesini kullanmama rağmen her yolu denedim hala daha build etmekte sorun yaşıyorum resimdeki gibi hata vermekte belirttiği dosyaları eklıorm aynı siliyorum aynı acaba sorun nedir ?

Resim eklemeyı unutmusum buyrun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Foruma üye olduğunuz zaman üyeliğiniz onaylandığında size bir mesaj geliyor.
Forum kuralları ve KODevelopers nedir? konusu hakkında okumanız isteniyor.
Forum kuralları içerisinde başka forumun reklamını yapacak herhangi bir içerik paylaşmak yasaktır.
Paylaştığınız resim içerisinde başka forumun ismi geçmektedir.
Eğer ki bir daha böyle bir şey tekrarlanırsa üyeliğiniz yasaklanacaktır.

https://www.kodevelopers.com/kendini-tanit/6726-sez3rr-kimdir.html#post39850

hoşbulduk diye cevap verdiğiniz için okumuş var sayıyorum.

Forum kurallarımız ve forum düzenimiz ciddiye alınacak bir durumdur.
En küçük yanlışta ayırt etmeksizin forumdan uzaklaştırıyoruz.
Forum kurallarını iyi okumanız gerekiyor.
Bu kurallara ++, tyty, upup gibi saçma yorumlar atmakta dahildir bu yüzden bile kaç kişiyi forumdan uzaklaştırdık.

Son bir husus hele ki burada o forum hakkında açılan konu varken gidip o içerikleri indirip inadına yapar gibi burada resim paylaşmanız hiç hoş değil.
Bu son uyarıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ko-f.x saygımı yitirmek üzereyim 😄 senin sorunun cevabı resimde zaten lib dosyalarının bulunduğu klasörü göster okadar properties-linker-imput-additional dependencies olması lazım bi dene bakalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Foruma üye olduğunuz zaman üyeliğiniz onaylandığında size bir mesaj geliyor.
Forum kuralları ve KODevelopers nedir? konusu hakkında okumanız isteniyor.
Forum kuralları içerisinde başka forumun reklamını yapacak herhangi bir içerik paylaşmak yasaktır.
Paylaştığınız resim içerisinde başka forumun ismi geçmektedir.
Eğer ki bir daha böyle bir şey tekrarlanırsa üyeliğiniz yasaklanacaktır.

https://www.kodevelopers.com/kendini-tanit/6726-sez3rr-kimdir.html#post39850

hoşbulduk diye cevap verdiğiniz için okumuş var sayıyorum.

Forum kurallarımız ve forum düzenimiz ciddiye alınacak bir durumdur.
En küçük yanlışta ayırt etmeksizin forumdan uzaklaştırıyoruz.
Forum kurallarını iyi okumanız gerekiyor.
Bu kurallara ++, tyty, upup gibi saçma yorumlar atmakta dahildir bu yüzden bile kaç kişiyi forumdan uzaklaştırdık.

Son bir husus hele ki burada o forum hakkında açılan konu varken gidip o içerikleri indirip inadına yapar gibi burada resim paylaşmanız hiç hoş değil.
Bu son uyarıdır.

Eskiden kalma dosyalar arşivimde idi üzgünüm birdaha tekrarlanmayacak
yanlış anlaşıldıysam da kusura bakma ki bende pek haz etmem kendisinden dikkat etmedim ona birdaha tekrarlanmaz tekrar kusura bakmayın hakkınızı helal edin
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

ko-f.x saygımı yitirmek üzereyim 😄 senin sorunun cevabı resimde zaten lib dosyalarının bulunduğu klasörü göster okadar properties-linker-imput-additional dependencies olması lazım bi dene bakalım...

Nasil gösteriyoruz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yazdım ya hocam properties-linker-imput-additional dependencies burdaki kısıma o dasyanın bulunduğu klasörün yolunu göstericeksin eğer bu yazılanlardan bişey anlamadıysan işin zor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

yazdım ya hocam properties-linker-imput-additional dependencies burdaki kısıma o dasyanın bulunduğu klasörün yolunu göstericeksin eğer bu yazılanlardan bişey anlamadıysan işin zor...

göremedim onları geçen gün bugün dikkatlice bakdım var 😄
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

bu seferde debug.obj hatası veriyor ole bı dosyada yok zaten ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

x64 ü de bu hatayı veriyor zaten üstadım
-- mesaja ek olarak --
32 de de aynı hatayı vermekte böle bir dosya varmı normalde ? debug.obj die

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Benim işime yaradı bu. Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...