Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
sez3rr

Nasil bir Server arıyorsunuz ?

Önerilen Mesajlar

Sunucu Aldım ancak nasil bir server açacağımı henüz kararlaştıramadım
istekleriniz doğrultusunda bana yardımcı olabilirsiniz .

Konu Başlıkları

Hangi Version Server istersiniz ? ( 1299 , 1453,1886,22xxx )

Zorluk Seviyesi ne olsun ? ( Homeko , Myko , Farm , PK)

Son Level Seviyesi kaç olmasını istersiniz ?

Pk olarak hangisi tercihiniz ( Ardream , base, cz veya hepsi )

Diğer ( istediğiniz özellik ve eklentiler eventler ? )

Şimdiden herkese teşekkür ederim
Kendimce geliştirmeler ve güncellemeler yapmaktayım yardımcı olmak isteyen birlikte çalışmak isteyen olursa konu altına yazabilir ! oyun yöneticisi - sosyal medya sorumlusu- yazılımcı - editör gibi ünvanlarda birlikte çalışacak arkadaslar da yazabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Benim için sürüm fark etmez her sürüme istediğini yapabiliyorsun şuan o yüzden oyunun içeriği önemli benim için öyle her şeyi ekleyelim her şey olsun mantığıyla gidilirse bir b*ka yaramıyor.

Sade ve öz olacak oyunun işleyişi önemli her saat başı event olmayacak ve yeni getirilen saçma salak şeyler olmayacak.
Oyuncu oyun mu oynuyor eventlere mi giriyor çıkıyor belli değil.
PK atmak için CZ takılıyor yada Ardream takılıyor ama gel gelelim her saat başı event koyuyorlar ve o event ödülleri de çok yüklü olduğu için girmezse gerisinde kalıyorlar.
Bu da oyuncunun oyun oynama isteğini öldürüyor. Yani tadında bırakacaksın abartı yapmayacaksın.

Ben bu oyunu oynuyorsam zor olsun diye istemem PK atacağım zevkimi alacağım bir oyun isterim.
Zamanımı boşuna öldüremem ki bu zamanda PVP server dediğin zaman FARM kelimesini maden yaparak GEM kasarak olduğunu sanıyorlar.
Eskisi gibi KOXP kullanımına izin vereceksin veyahut Genie fiyatlarını düşük tutacaksın ve millet 1534 zamanı olduğu gibi KOXP ile farmını yapacak.
Her ne kadar KOXP ile farm yapıyor olsa da insanlar bilgisayar başında karakteri kontrol etmeden duramazdı.
Şuan GEM ile Maden ile farm yaptıklarını sayıyorlar ki artık olayı aşmış durumdalar PK atarken bir yandan PUS işe sattıkları item ile karakter olduğu yerde maden yapıyor.
Para ile oyuncular arasındaki oynayış farkını fazla açtırmayacaksın.
Her şeyi paraya vuracağız diye oyunun mantığı dışarısına çıkıldı.
USKO zaten batırmış durumda oyunu bunu herkes söyler ama PVP sunucuları daha da batırmış durumda.

Ardream daha cazip geliyor harita bakımından benim için hem küçük olması hem o kadar yolu yürümeme zamanımın gitmemesi hem de abartıya kaçılmaması yönünden.

Son level seviyesi de fark etmez illa Ardream açıyorsun diye 59 veyahut 62 level son olacak diye bir kaide yok.
Ardream aç 83 level son yap burada önemli olan oyun içerisindeki karakter sınıflarının iş yapabiliyor olması.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...