Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KODevelopers

Başvuru Talebi

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Adım : Demir

2000'li yıllardan günümüze kadar geçen sürede belkide çoğumuzun hayatıyla iç içe olan knight online ile birlikte büyüdüm. Başlarda player olarak başladığım bu serüvene 2011 yılında farklı açıdan bakmaya başladım. Bir gün knight onlinenin hayatımı olumsuz etkilediğini ve benden hayatımı çaldığını düşünmeye başladım. Artık her oyuna girişimde bu oyunun benden bişeyler çaldığı düşünceleri hep aklımdaydı. Kader mi desek ya da tesadüf mü bilemiyorum ama 2011 yılının sonlarında kazandığım Bilgisayar Mühendisliği bölümü ile artık bilgisayara ve bilgisayar ürünlerine farklı bir bakış açısı kazandım. Aslında hikaye burada başladı. Her zaman aklımızda olan knight online artık benim için sadece bir oyun degil bir yazılım dünyası olduğunu görmeye başladım. Üniversite 1. sınıfta öğrendiğimiz c ile ufak tefek şeyler yazarken kafamda basit algoritmalar ve fonksiyonlar kurarak bunları knight online uyarlasam nasıl olur dediğim çok olmuştur. 2. Sınıfa geçtiğimde veritabanı,veri yapıları ve ayrık yapıları derslerini aldıktan sonra artık c++,c# ve Query Language ek olarak perl dillerini biliyordum. Bu esnada artık bişeyler bildiğimi düşünerek şahsıma ait 1299 bir pvp server kurdum tabi herkesin bildiği gibi yüzlerce bug ve kafamda deli sorular ile çok fazla idare edemeden server kapandı. Bu beni dahada hırslandırdı ve tüm bugları kendi kendime fixlemeye basladım. Aylar sonra kendime baktığımda artık 1299 için istediğim herşeyi yapabiliyor ve bunun yanında ürettiğim databaselerin satışını yapmaya başladım. 1299 artık yetersiz kaldığını düşünerek netten bulunan paylaşımlardan 14xx sonrasında 18xx ve şuanda 21xx version geliştirmekteyim. Geliştirdiğim dosyaları satışını yapıyorum ve ismini bildiğimiz bir çok forum sitelerinde paylaşımlarım mevcut. Piyasada pek geliştiricilerle muhabbetim yoktur. Sadece kafama takılan çözemediğim sorunlar için iletişime geçmişimdir. Buraya başvuru talebinde bulunma sebebim 2-3 gün önce üye olduğumda diğer forum sitelerinde farklı olduğunu ve gerçekten düzgün paylaşım ve yardımlaşma ortamı olmasıdır. Başvurumun kabulu durumunda foruma yararımız olacağı süphesiz bir gerçektir.

Profesyonel olarak tecrübe sahibi olduğum alanlar ;

* C
* C++
* C#
* JAVA
* ANDROID (Mobil Platform)
* IOS ( Swift )
* HTML
* PHP
* ASP.NET
* PERL
* SQL
* LINUX
* ORACLE
* ASSEMBLY

Ek olarak tecrübe sahibi olduğum konular ;

* Photoshop CC ( Orta Düzey )
* Sony Vegas ( Basit Düzey )

Referans Link

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar, başvurunuz değerlendirmeye alındı.

Değerlendirme süreci tamamlandığında yine bu konu başlığı altından sonucu takip edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi bayramlar dileriz.

- KODevelopers yönetimi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Bu rütbeye sahip olabilmeniz için forumda geçmişiniz ve bilgilerinizi yansıtan paylaşımlarınızın olması gerekmektedir.

Forumumuzda vakit geçirmeniz ve paylaşım yapmanız dileği ile bir dahaki başvuruda görüşmek üzere..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...