Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
cacaa

DB'ye Eklenen İtemi Cliente Entegre Etme

Önerilen Mesajlar

Client konusunda yeterli bilgiye sahip değilim bu nedenle yardıma ihtiyacım var. Öncelikle her şeyini hallediyorum itemin. Item_org'dan Item_ext'ine kadar ancak bir türlü göremiyorum itemi. Bu dxtleri neye göre nasıl bir sıra izleyerek ekleyeceğiz acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Client konusunda yeterli bilgiye sahip değilim bu nedenle yardıma ihtiyacım var. Öncelikle her şeyini hallediyorum itemin. Item_org'dan Item_ext'ine kadar ancak bir türlü göremiyorum itemi. Bu dxtleri neye göre nasıl bir sıra izleyerek ekleyeceğiz acaba?

Kardesım selam

ben sıstemı anlatayım bıraz sen zaten kurcalayarak ogrenırsın

1- Mesela usko ya yenı bır ıtem geldı war_Tatto once bunun ıtem org dan ıtem kodunu bulup db ye eklıyorsun ve kendı ıtem org una eklıyorsun
2- Ekledıgın ıtemı data dan ıtem ex , set ıtem vs hepsıne ekleme yapıyorsun ( db de de set ıtem tablosuna eklemen lazım )
3- Sımdı bu yaptıkların db ve clıent ın bır parcasıydı ıtemın oyun ıcerısındekı goruntusu , L den geldıgındekı goruntusu ve elıne taktıgın andakı goruntulerının hepsını eklemen lazım bunlar ise Chr , Fx , Item ve UI olarak 4 bolumden olusmaktadır ıcerıklerı bulup eklemen lazım

kolaylıklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şöyle oluyor örneğin item_org_us.tbl'de 4'üncü satır itemin görseli 5'ıncı satır da itemin icon dxt'si oluyor. mesela icon tblde "10750100" yazar UI klasöründe de dxtsi "itemicon_1_0750_10_0.dxt" olur. aynı şekilde görseli tblde "11031000" yazar item klasöründe "1_1031_00_0.dxt" olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...