Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Arcturus

Versiyon yükseltme sonrası Game server hatası

Önerilen Mesajlar

2117' den 2195 'e yükseltme yaptıktan sonra oyuna girdiğim zaman yeni karakter oluşturup moradona ayak basınca hatayı veriyor ama oyundan atmıyor ama zone değiştirince oyundan atıyor veya belli bir süre sonra dc ediyor bu konunun aynısına benzer bir konu vardı ama pek anlamadım anlatımı yeniyim öğrenmeye çalışıyorum yardımcı olacak biri olursa basit anlatırsa sevinirim :)

GAME SERVER LOG
[ ODBC Error - 25.8.2018 9:56:18 ] ] Source: SELECT Fame, [Level], Class, strMemo, dtUpdateClan FROM USERDATA WHERE Knights = 1 AND strUserID = ? Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver]Bağlantı diğer bir hstmt sonuçları ile meşgul Description: Failed to execute statement.
[ ODBC Error - 25.8.2018 9:56:18 ] ] Source: SELECT Fame, [Level], Class, strMemo, dtUpdateClan FROM USERDATA WHERE Knights = 15001 AND strUserID = ? Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver]Bağlantı diğer bir hstmt sonuçları ile meşgul Description: Failed to execute statement.

BU DA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
https://yadi.sk/i/XgXbQxrh3aY7sS

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
ini ayarlarından GAME_MARS / ACCOUNT_MARS 1 yap öyle dene

Hala aynı hatayı vermeye devam ediyor ama iniyi dediğin gibi değiştirdikten sonra zonelerde geçiş yapıyorum ama bir süre sonra town atınca npcler gidiyor dc ediyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Hala aynı hatayı vermeye devam ediyor ama iniyi dediğin gibi değiştirdikten sonra zonelerde geçiş yapıyorum ama bir süre sonra town atınca npcler gidiyor dc ediyor

kardeşim version yükselttiğin zaman sadece EXE yükseltmek ile bitmiyor. version yükselttiğin zaman o versiona bağlı olarak paketlerde farklılık gösteriyor. mesela NPC info veya USERinfo veya BBS Party gibi paketler farklılık gösteriyor olabilir. LUFERSON veya başka bir mape geçince bu saydığım ve daha hatırlamadığım bir kaç pakete daha tam olarak ihtiyaç duyduğu için seni oyundan atıyor. LOG olarak hata veriyor dediğin olay ise atma problemine neden olacak birşey değil SQL in fazla meşgul olduğu uyarısını yapıyor sadece. zararı olacağını sanmam tekrar dediğim gibi. version yükseltme sadece EXE ile olmaz.

resim olarak attığın SS de ise, 0x72 yani WIZ_HACKTOOL paketinin eksik olduğu uyarısıdır SRC ne ekleme yapacaksın forumda konusu var. Loginhandler.cpp ye ekleniyordu sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
kardeşim version yükselttiğin zaman sadece EXE yükseltmek ile bitmiyor. version yükselttiğin zaman o versiona bağlı olarak paketlerde farklılık gösteriyor. mesela NPC info veya USERinfo veya BBS Party gibi paketler farklılık gösteriyor olabilir. LUFERSON veya başka bir mape geçince bu saydığım ve daha hatırlamadığım bir kaç pakete daha tam olarak ihtiyaç duyduğu için seni oyundan atıyor. LOG olarak hata veriyor dediğin olay ise atma problemine neden olacak birşey değil SQL in fazla meşgul olduğu uyarısını yapıyor sadece. zararı olacağını sanmam tekrar dediğim gibi. version yükseltme sadece EXE ile olmaz.

resim olarak attığın SS de ise, 0x72 yani WIZ_HACKTOOL paketinin eksik olduğu uyarısıdır SRC ne ekleme yapacaksın forumda konusu var. Loginhandler.cpp ye ekleniyordu sanırım.

onu ekledim ya anladım ama ne demek istediğini uğraşacağım yapana kadar teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...