Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KODevelopers

KiraAmora61 Ko'Projeleri bırakıldı

Önerilen Mesajlar

Merhaba... Sevgilim Doslarım.

1950 1975 2125 Src Projeleri bırakdım..  Projeleri kimin verdim. 

@ hiCenglyy vermek istedim ama ii Saygı.

@ hiCenglyy onun söyleyebilirsin. eğer haklıysa değildir.

@ KiraAmora61 Kendime iyi hissetmiyorum.

@bana azcık yardım et desem kod fazla vermeyi gerek yok kısımı söylemesi yeter. yok söylemem diyorsa tamam söyleme birine yardım aldım kimin almış.hiç kimse almadım.

@ HKS unpack 2163 unpack verdim xincode kaldıramadı yapamadığını söyledi. bende onunda 2160 unpack almak istedim verdi key fala verdi kısımı söyledi eyvallah kod istedim hakksız demekki tamam..

forumda ki masaj yazmış 30 masaj vermiş ben tek ********miş demekki mantlık düşün.. özgürlü ve rahatsızlık ediyorsun. bi kaç chat da ii geceler dedim yoruma kaldırmış ilginç

Konuyu hahiho bunu komiksiz bi anlamsız..

http://prntscr.com/gsa0ulc

Küfür ettiğin ve bugün yapılan yeni üyelik + şizofreni hareketin için rütbe ve mesaj sayın düşürüldü.

@Candüşleri istek almadım kısmı neresi istedim ama söylemedi.

http://prntscr.com/ga0y94 bunu duyunca kimse verme demiş.

http://prntscr.com/ga10uq

@ YNG Yanlış anlayınca satıyormuş gibi zannediyor
[url]http://prntscr.com/ga1154[/url]
[url]http://prntscr.com/ga11la[/url] @ aakinci cevap verdiğini teşekkür ederim.

1950 1975 2125 Source parayla satmıyorum ki.

Anti src den degil için satıyorum.

50TL satıyordum pahalısı satmıyorum sadece geliştiriyorum..

@bi kaç üyelikleri konuyu yardım etmiştim fazla kişileri tanımıyorum.
@KiraAmora Bana yardım ettigi kişileri yoruma alayim.

Yoruma fazla uzatmak istemiyorum.

Bizde lafını uzaktırıcak birşey yok artık yoruma fazla yazamıyorum.

Forumda hakkını helal et.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emrenin şuana kadar isteyene lisans yazmadığını görmedim kendi çabında birşeyler yapabilen bir arkadaşımız fazla geliştiremedi kendini ki , önünde engelleri var ama gene de birşeyler yapmaya çalışıyor isteyene her türlü fileslerini lisans yazıyor , dün tüm dosyalarını gözümün önünde sildi , seviliyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emre umut vaad eden bir arkadaşımız dı saçma sapan nedenlerden bu işleri bırakması hiç hoş olmamış.
Ben yinede derim kimseye aldırma kimseyi umursama doğru bildiğin yoldan devam et.
Burda bir çoğumuzdan yaşı daha küçük olduğunu düşünüyorum bazen herkes saçmalar buna takınılmaması lazım bence ve yönetimin biraz daha insaflı yıkıcı değil yapıcı olmasını dilerim.
Kararına saygı duyuyoruz ve yeni yolunda başarılar dileriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda ki masaj yazmış 30 masaj vermiş ben tek ********miş demekki mantlık düşün.. özgürlü ve rahatsızlık ediyorsun. bi kaç chat da ii geceler dedim yoruma kaldırmış ilginç

Konuyu hahiho bunu komiksiz bi anlamsız..

http://prntscr.com/gsa0ulc

Küfür ettiğin ve bugün yapılan yeni üyelik + şizofreni hareketin için rütbe ve mesaj sayın düşürüldü.

http://prntscr.com/ga1owe

https://i.hizliresim.com/mk0ZGy.png

konuyu silmiş ancak kimin sildigini bilmiyorum. bunu silen hakksız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ KiraAmora61, mesaj sayının düşürülme sebebi, forumda ikinci bir hesap açıp başka birisiymiş gibi davranarak, kendi postlarını övmeye, yüceltmeye çalışman ve chat kutusunda kendi skype adresini istemen(?). Bunun sebebine hala anlam veremiyorum, bunu yapmanı gerektirecek bir gerekçe de görmüyorum. Eğer ki mantıklı bir açıklaman varsa, bu konu altında durumu bize izah edebilirsin, yönetim de gereğini yapar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ PENTAGRAM

geçen 1 hafta chat daki ii geceler dedim yoruma kaldırdı kim kaldırdıgını bilmiyorum tek özkan kaldırıyor onun bileyim.. ben onun bidaha diyemicegim bunu hakksız demiyorum

Özkanda seninle dalga gecme bile demiyorum..

Neyse bunu fazla yoruma kirletmek istemiyorum kendine ii bakın diyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ KiraAmora61, bahsettiğimiz şey Özkan ile aranda olan diyalog değil.

ŞU RESİMİ;

bGPjvn.png

bana açıklayabilirsen, post sayını ve rütbeni tekrardan iade edip, senden yönetim adına özür dileyeceğim. Eğer ki böyle bir davranışı sergiletecek bir rahatsızlığın varsa, yine aynı şeyler geçerli. Kimseyi burada eksiklikleriyle veya hastalıkları ile yargılayacak değiliz. Şuan bu cezalar sana salim kafa ile böyle bir davranışı sergilediğin düşünülerek verildi. Eğer aksi bir durum söz konusu ise, bu konu altından veya özel mesajdan bildirebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ KiraAmora61, burada sana yardımcı olmaya çalışıyorum, fakat son yazdığın postların tümü @ OzkanOzdemir'in sana yollamış olduğu mesajı içeriyor. Gönderilen mesajda @ OzkanOzdemir, senden sergilediğin davranışların gerekçesini sormuş. Bende aynı şeyi soruyorum fakat cevabını vermek yerine kaçmayı tercih ediyorsun.

Soruları daha açık bir dille yenileyeyim;

1-) @ YumYumxD senin hesabın mıydı? İki olası cevap var, evet veya hayır.
1.a-) HAYIR - > Eğer ki hesabın değilse, kayıt IP adresi ve mail adresleri neden @ KiraAmora61 hesabındaki bilgiler ile örtüşüyor? Arkadaşının hesabı mıydı? O gün size mi gelmişti? Senin bilgisayarını kullanarak mı kayıt oldu? Öyleyse neden senin tarzında konuşuyor?
1.b-) EVET -> Senin hesabın ise, niçin @ KiraAmora61 hesabı ile açtığın konuların altına @ YumYumxD hesabı ile yüceltici yorumlar yazdın? Sohbet alanında @ KiraAmora61'e ait skype adresini neden @ YumYumxD hesabı ile istedin?

Olabilecek en açık ve net biçimde cevaplamanı istediğimiz soruları yazdım.
Buradan veya özel mesajdan yazabilirsin. Özel mesajdan yazacakların, hiç kimse ile (yöneticiler dahil) paylaşılmayacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konunun üzerine neden bu kadar düştüğümüzü merak eden arkadaşlar olacaktır, forumumuzda insanları herhangi bir şekilde yanıltmaya, yalana ve dolandırmaya hiçbir şekilde yer yok. Bu tip davranışları sergileyen her kim olursa olsun, hakettiği cezayı alır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ PENTAGRAM yumyum benim hesap dedim sanki skype adresi almak istedim dalga gecmek istemedim.. orda konuyu yazıyor.

2 hesap acmışdım başka niye acayim bide özkan da dier ki başka üyeli gelen kiraamora geziyormuş gülmek mi lafını yazmışım tamam bunu ii konuşmak ii değildir

Bana Mehmet yazmış..

http://prntscr.com/ga2dpo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Yaşanan olayları tek tek açıklıyorum;

(Normalde böyle bir şey yapmam ama kendin uzattığın için iyice vurgulaya vurgulaya anlatacağım. Dün de chat ortamında bahsettiğim gibi yaptığım şey hiç hoş değil ama bu arkadaşın yaptığını inkar etmesi ve önüne deliller koyduğun halde hala inkar edip saçmalaması yüzüne böyle bir durum oluşmuştur. Yaptığın ayıp gibisinden yorum atmadan önce bunu göz önünde bulundurunuz.)

Birincisi chatten mesajların silinme olayı senin bana skype ortamında küfretmen ve ayrıca o sırada chat ortamında başka bişey tartışılırken araya girip yazışmaları karıştırdığınız için sadece senin değil herkesin mesajları silinmiştir. Küfür ettiğin ve seni skypedan silmeme rağmen chat ortamında hala yazı yazdığın için silinmiştir.

İkincisi @ Queen kendi düşüncelerini sadece yorumda belirttiği halde ne bir hakaret ne bir iftira ne de başka birşey yapmadığı halde adama ahır hakaretlerde bulunduğun için 1 günlük forumdan uzaklaştırıldın. Ayrıca bu sadece senin için değil herkes için geçerli olan bir kuraldır en küçük hakaret veya küfür etme olaylarında forum kurallarında belirttiğimiz gibi gerekli cezayı veriyoruz.

Üçüncüsü ertesi gün sabaha karşı açtığın yeni @ YumYumxD isimli üyeliğinle post kasmaya başlaman ve kendi @ KiraAmora61 ile açtığın konulara, yorumlara başka bir kişilik gibi gösterip kendini övecek şekilde yorumlar atman, chat ortamında kiraamoraya nasıl ulaşırım skype adresi var mı diyebilecek kadar hareketler yapman çok garipti. Bunu açıklayacak tonla sıfat bulabilirim ama bu seni daha çok rencide edeceğinden bir hastalık olan "şizofren"iyi kullandım. Burada bunu kullandığım için yaptığı ayıp diyecek olabilir ama arkadaşın yaptığını tanımlayacak başka bir ifade bulamadım.

Açtığın @ YumYumxD üyeliği de bunun için sınırsız banlandı ve yöneticilerle konuştuğum sırada senin @ KiraAmora61 üyeliğin hala banlıydı gece 1-2 gibi açılacaktı. Onların kararı banın hiç açılmaması gerektiğinden yanaydı ki haklılardı böyle bir hareket yapan insanın neden yasaklanmasını kaldıralım? Ben kendim bir öneri de bulundum aktif üyeliğin ve "373" tane post kasmışsın belli mesajin 30 a düşürüldü.

Kusura bakma da ben utanç duyarım böyle bir olay ile karşılaşsam ama sen gelip hala konu açıp vurgulayabiliyorsun. Senin için her zaman söyledim bunu kendini geliştirme cabasında değilsin bişeyler öğretmeye çalıştığında birisi ben biliyorum havasına giriyorsun bişeyleri öğrendiğin zamanda ben öğrendim ben kendim yaptım kafasına giriyorsun. Bu senin zihniyetin hiç bir zaman düzelmeyecektir buna eminim. Hayatında başarılar dilerim.

Queen adlı üyeyle yaşamış olduğu diyalog;
6XjE5k.png

Bana göre "şizofren"i olarak adlandırdığım hareketi;
bGPjvn.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ PENTAGRAM
bunu masaj kişi yolladıgımı cevap vermedi.

@ EveryBodyFool @ Nero bunu masaj kişi gönderdim..

insan degilmisin evet degilsiniz bunu ozkan yazmışım yanlış profik skype karıştırdım..

Ordaki teşekkür ederim diye yazmadım emrah değiştirmiş bende bi bakim teşekkür ederim diye yazmış

bende onun kaldırdım kaldıramadım..

"Digeri forum almış ne yazıgı 2125 üzeri de gökhan almış :f :f
"

yazmışdım..

rica ediyorum..

http://prntscr.com/g4s51g
http://prntscr.com/g4s5ah

İnsan olmayı öğren diye yazdım ama yanlış yazdım profik de cengiz de yazcakdım fotografını dikkatli çekmedim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ OzkanOzdemir seni diyeceğimiz yoktur.

onun küfür etsem diyeceğimiz yoktur..

neyse.. @ Queen küfür edicektim tam kafa yemişim.

bunu yoruma uyarı vermez emre kod yardım alıyor bilmem dava koyuyorlar koyun nerde şikayetci edicekmiş edin bari engelliyse gütürün Şizofreni hakkını etin demekki düşüncükleri bile değil.

Konuyu teşekkürler et sana mı gereksiz diyorsun.

ben saçma saçma biliyim dersin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
@ PENTAGRAM yumyum benim hesap dedim sanki skype adresi almak istedim dalga gecmek istemedim.. orda konuyu yazıyor.

2 hesap acmışdım başka niye acayim bide özkan da dier ki başka üyeli gelen kiraamora geziyormuş gülmek mi lafını yazmışım tamam bunu ii konuşmak ii değildir

Bana Mehmet yazmış..

http://prntscr.com/ga2dpo

Mesajına istinaden;

Alıntı
yumyum benim hesap dedim

Buradan az önce sorduğum soruya EVET dediğini çıkardık.

Forumumuzda tekil bir kişinin birden fazla hesaba sahip olması kesinlikle yasaktır. Bunun sebebi, diğer üyeleri yanıltmaya ve dolandırmaya zemin hazırlamaya yardımcı olmasıdır. Birden fazla üyeliğe sahip olduğu tespit edilen kişiler, forumdan bütün tespit edilen üyelikleri süresiz banlanarak uzaklaştırılırlar. Sanırım sen bunun yasak olduğunu bilmiyordun. Fakat işin garip tarafı, ikinci hesabından kendi postlarına yorum atıp kendi üzerine ilgi çekmeye çalışman. Bu yaş aralıklarında normal sayılacak davranışlar bunlar. O yüzden, rütbeni ve post sayını sana geri vermeye karar verdim.

Fakat;
Aynı davranışı tekrar sergilemen durumunda, gerekçesi ne olursa olsun
affı olmayacak.

Bu arada, @ OzkanOzdemir'in sana attığı mesajdaki başlık 'hahiho', başlık bulamadığından dolayı rastgele yazdığı birşey. Seninle veya yaptıklarınla dalga geçmesi veya gülmesi söz konusu değil. Öyle birşey bu platformda olamaz zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ PENTAGRAM çok teşekkür ederim şuanda dosyallarım yok cengize ait verdim artık ben yokum..

Artık geri dönmüyorum.. işime düşürdügünz forumda artık bitti.

geri masaj post almak istemiyorum.. yokum forumda artık.. Koyi bırakdık artık.. dosyalları hiç yok artık..

http://prntscr.com/ga2l51

benim yaşım küçük alakısı yok.

Türkçe dilimi alışamıyorum..

işitme engelleyim size duygulacak bir şeyim yok..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kiramora61 Adamlar senin yaptığın hatayı anlatmış bence özür dile uzatma bu konuyu
ha adam gelmiş bişey yazmış sende hakaret etmişsin bu forumun yönetiminin kararı banlayabilirler veya uyarabilirler onların bileceği iş.
Burda özkanın sana şizofren demesi belki yanlış ama seninde başka bir acc açıp yaptıkların da çok yanlış yani adamlar sana yaptığının doğru olmadığını açıklıyorlar ve seni önemsiyorlar ki bu kadar açıklama olmuş.
Dediğim gibi aşırı duygusal davranıyorsun ve pervazsız davranıyorsun bunlar şuan olduğu gibi hayatının her evresinde başına iş açar :)
Yönetimden özür dile ve böyle şeyler için ben herşeyi bıraktım sildim ben gidiyorum bilmem ne deme gerek yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bu konuda @ OzkanOzdemir haklı emrenin davranışı yanlış ama gene de alttan almalıyız diye düşünüyorum

Katılıyorum, ikinci bir şans daha verme taraftarıyım.

@ KiraAmora61,

Üyeliğin tekrardan AKTİF üyeliğe yükseltildi, ve 373 olan post sayın, 325'e düşürülerek iade edildi.

Az önce de bahsettiğim gibi, davranışını tekrarlaman halinde bu forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılacaksın.

Konu kapatılmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Son husus için açıklama yapayım. Özel mesaj atarken attığım herkes bilir her özel mesajın başlığı bende "hahiho" olarak geçer. Konu başlığını direk tıklayıp atarım oradan önceden seçilmiş olarak gelir yani. Örnek olarak @ HKS, @ hiCenglyy, @ CerfiN özel mesaj üstünden çoğunlukla konuştuğum kişilerdir neyin ne olduğunu bilir. Hiç bir şekilde bizde ayrım yoktur yaptığınız hataları uygun dil ile uyarır ardından gerekli cezai işlemi gerçekleştiririz. Forum kuralları ve forumun nasıl olduğu Duyurular bölümünde yazmaktadır. Herkese iyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...