Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
cryofsky

Oto Login

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar her zaman id şifre yazmak mantıksız geliyor bana o yüzden dll veya oyun için bir kayıt sistemi oluşturmak istiyorum bunun mantığını açıklayabilecek olan var mı?

Merak ettiklerim ve öğrenmek istediklerim;

• Source içerisinde login için id şifre olayları nerede dönüyor hangi void ?
  • Inı kaydetme ve okuma source içersinde veya 3. yazılım programlarıyla nasıl yapılır ?
  • Chat bölümüne +Kod yazdığımda 3. Program bunun algılamasını nasıl sağlayabilirim? Basit bir proje veya kod var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Asm başlangıç olarak biliyorum cz deki ölen öldüren lerin renklerini değiştirmek için biri asm kod paylamıştı ordan yola çıkarak 1-2 ay uğraşmıştım sadece eğer asm bilgisiz yapılamıyorsa vazgeçicez bu yaştan sonra bide asm zor :)

Peki şu konu hk yardımcı olabilirsiniz umuyorum koxplarda vardı mesela devilcraftın var güncel olan ++ yazınca otomatik buff atıyor böyle bir sistem nasıl yapabilirim?

mesela kullanıcı chate "bilgi" yazacak arkplanda çalışan uygulama bunu algılayıp server hk bilgi gelecek oyundan bağımsız bir şekilde ayrı ama chat'e göre çalışacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Asm başlangıç olarak biliyorum cz deki ölen öldüren lerin renklerini değiştirmek için biri asm kod paylamıştı ordan yola çıkarak 1-2 ay uğraşmıştım sadece eğer asm bilgisiz yapılamıyorsa vazgeçicez bu yaştan sonra bide asm zor :)

Peki şu konu hk yardımcı olabilirsiniz umuyorum koxplarda vardı mesela devilcraftın var güncel olan ++ yazınca otomatik buff atıyor böyle bir sistem nasıl yapabilirim?

mesela kullanıcı chate "bilgi" yazacak arkplanda çalışan uygulama bunu algılayıp server hk bilgi gelecek oyundan bağımsız bir şekilde ayrı ama chat'e göre çalışacak

Buff atılma yani "++" yazma olayını anlatayım.

Server tarafından gelen paketi dinliyorsun.
Gelen paket Chat paketi ise ayrıştırmaya başlıyorsun.

Packet >> (byte)ChatType >> (byte)Nation >> (int16)SenderID >> (string)strSender >> (string)strMessage;

Ardından gelen pakette kontrol sağlıyorsun.
Eğer ki SenderID == -1 ise işlem yapmıyorsun.
Sonra yine kontrol sağlıyorsun. strMessage yani gelen yazı ++++ yada buff gibi terimler içeriyor mu?
Eğer ki içeriyorsa bu sefer Servera paket gönderiyorsun.
Magic paketi oluyor buda bunu kafamdan sallıyorum.

Packet
diye ve böylelikle buff vermiş oluyorsun.
Anlaşılmayan bir durum?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...