Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
BORNTOKILL

1298 Premium Sorunu ?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bir tane premium npc yaptım sorunsuz olarak premiumları kırdırıyorum ama şöyle bir durum oluyor Diyelim ki Exp Premium kırdırdım üstüne gidip Gold premium bastım 60 gün premium olarak görünüyor bunu nasıl engelleyebilirim premium üstüne premium basmasını ? teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
diğer forumlar gibimi oldu burasıda vip alcakmışım falan filan yanlış sularda yüzüyorsun orçun.

Gereksiz alınmışsın kardeşim sadece takılıyordum.

Alıntı
E GIVE_PREMIUM 5 30

Bu evt kodu ile sorunsuz premium verebilirsin. Şuanda 30 günlük gold premium a göre ayarlı şekilde. 5 yerine premium id si 30 yerinede istediğin gün sayısını yazabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gereksiz alınmışsın kardeşim sadece takılıyordum.

Bu evt kodu ile sorunsuz premium verebilirsin. Şuanda 30 günlük gold premium a göre ayarlı şekilde. 5 yerine premium id si 30 yerinede istediğin gün sayısını yazabilirsin.

eyw orçunda benim sorunum premium vermek değil hepsini zaten sorunsuz veriyorum hani gold premium veriyorum ya üstüne gidip exp premiumda basabiliyor adam böyle olunca 60 gün premium yüklenmiş oluyor ama ben istiyorum ki gold premium basınca birisi üstüne gidip hiç bir premium basmasın :) teşekkürler yinede

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
eyw orçunda benim sorunum premium vermek değil hepsini zaten sorunsuz veriyorum hani gold premium veriyorum ya üstüne gidip exp premiumda basabiliyor adam böyle olunca 60 gün premium yüklenmiş oluyor ama ben istiyorum ki gold premium basınca birisi üstüne gidip hiç bir premium basmasın :) teşekkürler yinede

Bu kod ile verdiğinde bahsettiğin sorun olmaması gerekiyor bu kod ile mi veriyorsun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu kod ile verdiğinde bahsettiğin sorun olmaması gerekiyor bu kod ile mi veriyorsun?
Orçun doğru söylüyor evt satırına eklemen gerek ama şunu da yapman gerek GİVE PREMİUM KISMINA Proc bunu belirtmen gerek

if @control = 1

begin
UPDATE TB_USER SET PREMIUMDAYS = GETDATE()+30, PREMIUMTYPE = 5 WHERE strAccountID = @id
END

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...