Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
OzkanOzdemir

Dolandırıcı : Doruk Şahin Türk

Önerilen Mesajlar

Admin
Bu arkadaşı bilmeyeniniz yoktur ama foruma yeni gelen bu ortama yeni katılan arkadaşlar için bu konuyu açma gereği duydum. Ayrıca bu akşam beni skype ortamından eklemesinden dolayı kendini hatırlatmış oldu ve bu arkadaş şuan da bizim forum ortamımızda takılıyormuş @ dorukRR nickiyle onun için dikkatli olunuz.

Zamanında tonla konu açılmıştı hakkında forum ortamlarında çoğu kişiyi dosya yazıyorum diye kandırıp dosya satışı yapma vaatleri ile paralarını alıp kaçmıştır.
Kendisi şuan ki skype konuşmalarında 2 kişiyi dolandırdığını itiraf ediyor ama aslında baya bir kişiyi dolandırıp paralarını almıştır. Sadece bu isim ile değil değişik tonla nickname ile takılmaktadır. Elinde bu arkadaş için açılmış konu veya kanıt olan varsa özel mesaj olarak gönderebilir konuya ekleme yaparız ben sadece bir tane geçmişten konu bulabildim ve şuan ki skype konuşmalarını ekliyorum neyin ne olduğunu bilin.

Yine söylüyorum kimseye para karşılığı bişey yaptırmaya kalkmayın bu ortamda tonla dolandırıcı mevcut oradan buradan duyduğu şeylerle size bilgiliyim gibi gösterip dosya satışı yapıyorlar boşuna emeğinizi alın terinizi paranızı kaptırmayınız.

Zamanla böyle tüm herkesi ifşa etmeye devam edeceğiz. En kısa zamanda ifşa etmediğimiz arka planda milleti dolandıranlara sesleniyorum bu olaylardan vazgeçin bir gün sizin hakkınızda da burada konu açılacaktır.

9dj8VN.png

Mvj561.png

Prj45O.png

gWQzkO.png

7NjEPL.png

7NjEoN.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...