Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
OzkanOzdemir

Admin Onayı Bekleyen Üyelerin Yapması Gerekenler

Önerilen Mesajlar

Admin
Merhaba, forumumuza yeni üye olup ve admin onayı bekleyen arkadaşlar yapmanız gerekenleri aşağıdaki anlatım ile bulabilirsiniz.

Eğer ki aşağıdaki olaylar size ters geliyorsa ben bunu yapmam diyorsanız zaten üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Forum ortamımızı daha düzgün bir hale getirmek açısından aşağıdaki isteklerimizi yerine getirmek zorundasınız. Her önüne geleni foruma almıyoruz.

Ayrıca şunu da belirteyim; bu uyguladığımız sistemi düzgün bulmayıp küfredenler oluyor. Sonra o küfredenlerin pişman olduğunu ardından gelip günlerce özürler diyerek üyeliğimi onaylar mısın dediğini de buraya eklemek istiyorum.

Her yerin kendine ait bir kurallı vardır bizim kurallarımız da bunlardır.
Ciddi olarak işinize gelmiyorsa sayfayı kapatabilirsiniz.
Kendinizi yada bizi zor duruma sokmayınız.

Yapılacaklar;

1) Kendini Tanıt bölümüne yalan yanlış olmadan sallamadan konu açınız.
Orada açılmış konular mevcut bir örnek olması adına siz bir konuyu veriyorum onun gibi açacaksınız.

Örnek Konu : sharkdeed kimdir?

2) Konu içerisine sosyal medya hesabınızı ekleyeceksiniz. Eğer ki sadece yöneticilerin sizin bilgilerinizi yada sosyal medya hesabınızı görmesini istiyorsanız HIDE eklentisi kullanabilirsiniz. KODevelopers Facebook Sayfası adresine üyelik isminizi mesaj olarak bırakacaksınız.

Not : Yeni açılmış facebook hesapları yada resimsiz ne olduğu belirtisiz hesaplar ile mesaj atarsanız onaylanmayacaktır!

3) Kullandığınız yani bize mesaj attığınız facebook hesabınızın "Arkadaşlar" bölümünü "herkese açık" bir şekilde ayarlayınız.

Belirtilen aşamaları tamamladıktan sonra üyeliğinizin onaylanmasını bekleyiniz.
Kısa bir süre içerisinde forum kriterlerine uygun iseniz üyeliğiniz onaylanacaktır.

Yeniden belirtiyorum eğer ki bunları ben yapmam diyorsanız forumdan çıkabilirsiniz.
Yoksa boşuna bekleyeceksiniz.
Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...