Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
BORNTOKILL

1298 Nation-Change görünüm bozukluğu

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba 1298 için Nation_Change evt yazdım sorunsuz olarak karus human oluyor.Skillerde de sorun yok çalışıyor ama şöyle bir görünüm bozukluğu oldu sebebi ne olabilir anlamadım

0EJl78.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Race yanlış veriyorsun yada Class yanlış veriyorsun forumda konusu var araştır biraz bulursun.
Race ve Class numaralarının karşılıkları olarak vermişti MOMENTUM sanırım.

Bakıyorum bulmaya çalışıyorum şu an hocam
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Class kodları ile birlikte mi nation change evt sistemin yoksa sadece nation change 1 veya 2 gibi mi kullanıyorsun

Nation 1 / 2 olarak yazdım Evt böyle sorun yarattı Şimdi class kodlarıyla denicem bulmaya çalışıyorum forumda hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özkan ın dediği gibi forumda mevcut kopanel olarak var ama örnek olarak bakabilîrsin yada nation change provedürüne bak forumda da kob ve nation change olarak arat öutlaka bulursun yinede olmazsa konuyu takip edicem 9 gibi girdiğimde tekrar bakıcam kolay gelsin selametle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Özkan ın dediği gibi forumda mevcut kopanel olarak var ama örnek olarak bakabilîrsin yada nation change provedürüne bak forumda da kob ve nation change olarak arat öutlaka bulursun yinede olmazsa konuyu takip edicem 9 gibi girdiğimde tekrar bakıcam kolay gelsin selametle.

Teşekkürler forumda belirtmiş olunan jop ve nation change evt çalışmıyor hocam sorunlu yada ben çalıştıramıyorum tamam teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...