Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
byxox

Moradon Bayrakların Orada Kapat Hatası Hk

Önerilen Mesajlar

Arkadaşalar merhabalar

http://prntscr.com/ib92xd

Bu resımde bekledıgım alanda wındows calısmayı durdurdu hatası almaktayım sürekli. Oyun bir an donuyor ve 3-4 sanıye sonra kapat hatası gelmektedir.

Denediğim çözümler :

1- 4 farklı exe denedım ( 2083 2 tane 2117 2 tane )
2- Boost kutuphanesını hem 32 hem 64 bit olarak buıld alarak denedım
3- Townda bulunan gerektız tum npc lerı kaldırdım sadece 4-5 tane kullanılan npc kaldı
4- NPC'lerın isimleri ile db deki isimleri arasındaki farklar vardı onları duzenledım
5- Magic bag de kayma problemı vardı onu duzelttım belkı ondandır dıye
6- map dosyasında bulunan maradon map dosyasını 2 farklı dosya ıle degıstırdım
7- usko zones , 2083 zones , 2117 zones olan tum clıent lerı denedım
8- Handle packet degıstırdım wıev ınfo dan userler bırbırlerını goruyorlar onu devre dısı bıraktım yıne olmadı

CZ , lfc , emc , eslant 10 gun afq bıraktım hıc kapat vermıyor fakat moradon da townda bekledıgımızde bu hata ıle karsı karsıya gelmekteyım. Kontrollerım sırasında genelde yenı user'ler geldıgınde bu hatayı almaktayım.

farklı bır cozum onerısınde bulunabılecek arkadas varsa cok sevınırım

Teşekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Sana bahsettiğim sana GM karakterlerin gelen giden paketlerinin OpCode olarak loglamasını yapacaksın. Eğer ki kapat yersen en son oyundan çıkmadan hangi paketler gelmiş gitmiş görürsün. Ardından kontrolü değiştirir loga düşen OpCode paketlerin içeriğini kontrol edersin.

Eğer ki herhangi bir sonuca ulaşamıyorsan Client taraflı sıkıntı var demektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Client kapat verıyor kardeşım fıleslerde problem yok

hocam zones.tbl dosyası içerisinde 21 zonesine ait satırdaki flag bölümünü silin, sonrasında kaydedip oyuna giriş yapın ve deneyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
hocam zones.tbl dosyası içerisinde 21 zonesine ait satırdaki flag bölümünü silin, sonrasında kaydedip oyuna giriş yapın ve deneyin.

Denedim dostum oyundakı bayraklar kalktı ama 15 dk sonda kapat verdı tekrar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...