Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Seris

Seris Kimdir ?

Önerilen Mesajlar

Ad : Kerim Durmaz
Yer : İstanbul/Tuzla

Uzun zamandır 2008 de bir arkadaşın sözü ile internet cafede giriş yaptığımdan beri knight online içerisindeyim.

Bir çok forum sitelerinde üyeliğim paylaşımlarım bulunuyor ama okul vs gibi şeylere biraz daha öncellik verdiğim için bu nick'i fazla duymamış da olabilirsiniz

Yazılım müh. okuyorum ve bir kaç şey öğrendikten sonra 1 yıl önce src editlemeye başladım ufak tefek sorunları olsa da zevk için editliyorum bi nevi stress

Sosyal şeyleri severim Tamer abi ile uzun zaman önce 2-3 günlük bir tanışmamış vardı tanışma dediğim benim 1299 da ufak bir sorunumu çözmüştü 1-2 hafta uğraştım şeyi 20-30 dk yapınca o zamanlar idolüm olmuştu :)

Bu forumu da görünce çok sevindim inşlh daha iyi yerlere gelir şimdiden bütün yöneticilere başarılar ve bu yazıyı okuyan herkese de bi s.a da bizden gelsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

KODevelopers ailesine hoşgeldin kerim. Elimizden geldiğince forumu daha iyi bir yerlere getirmeye çalışıyoruz. Tabi ki sizin yardımlarınızı da bekliyoruz eskisi gibi düzgün ve güvenilir bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz her zaman. Tamer şuanda uyuyor ama büyük olasılıkla seni tanımaz çünkü eskileri baya bir unuttu. Ama baştan tanışmış oluruz yeniden aramıza hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar Kerim,

Öncelikle iyi dileklerin için teşekkürler :) Sizler oldukça bu forum her geçen gün büyümeye devam edecek. Hep beraber güzel şeylere imza atacağız inşallah.

Bir bilgisayar mühendisi olarak okul hayatında başarılar dilerim, kod yazmayı ve bilgisayarla uğraşmayı seviyorsan dört senenin nasıl geçtiğini bile anlamayacaksın.

Aramıza hoşgeldin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...