Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
darknesshero

darknesshero kimdir?

Önerilen Mesajlar

Alıntı
Merhaba,
Foruma üye olduktan sonra gösterilen şablona uygun olarak yazmıştım fakat üyeliğim yetersiz bilgi olduğundan dolayı onaylanmamış düzenleme işlemi de yapamiyorum o yüzden buradan yazıyorum. Düzenleme ya da yeni bir konu hakkı elde ettiğimde konuyu da bu doğrultuda düzenleyeceğim.

Adım Sefa Kılıç. 94 Temmuz doğumluyum. Doğma büyüme Ankaralıyım. Üniversite öğrencisiyim Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Üniversite hayatıma Ankara'da Yazılım Mühendisliği bölümünde başladım fakat bazı nedenlerden dolayı şuan Karabük'de Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim hayatıma devam ediyorum. 2005 yazında Knight Online serüvenim başladı yaklaşık 2010 yılına kadar aktif olarak usko oyuncusu olarak devam ettirdim. 2010 yılında private server dünyasına girdim. O zamanki bilgilerimle bir kaç yıl server adminliği tecrübem oldu. Daha sonra ara verip ara ara bu zamana kadar uskoya girip upgrade yöntemleri denedim. Yaklaşık bir aydır tekrar private serverlarda oynamaya başladım fakat hem kendimi programlama dillerinde geliştirmek hem de zevk almak amacıyla bir kaç şey ararken bu siteye rastladım ve üye olmak istedim. Umarım hedeflerime ulaşabilirim burdaki tecrübelerden faydalanarak.

@ darknesshero, tekrardan sağlamış olduğunuz bilgiler doğrultusunda üyeliğiniz onaylanmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...