Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
lars

Who am i ?

Önerilen Mesajlar

Adım uzay doğan, izmir karşıyaka semptinde yaşıyorum yaşım 29 belki bileniniz vardır öküz pub da çalışıyorum geceleri çalıştığım için gündüzleride knight ile ilgileniyorum oyuna 2004de başlamıştım çoğunuz gibi usko geçmişim oldu 🙂 2010 a kadar sadece usko oynadım 6 yıl tek charım ile oynadım S4T4N1ST diezdeydim 2010da hesabımı sattıkdan sonra 2 yıl ara verdim 2012de pvp de zaman geçirmek istedim ve daha sonra bu serverları nasıl açıyorlar bunları derken yolum buraya kadar düştü 🙂 ve şimdi aranızdayım belki soran olur diye söyleyim aresdeki JustInTime clanındaki S4T4N1ST de bendim ares ve diezdede aynıydı charım herkese iyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Adım uzay doğan, izmir karşıyaka semptinde yaşıyorum yaşım 29 belki bileniniz vardır öküz pub da çalışıyorum geceleri çalıştığım için gündüzleride knight ile ilgileniyorum oyuna 2004de başlamıştım çoğunuz gibi usko geçmişim oldu 🙂 2010 a kadar sadece usko oynadım 6 yıl tek charım ile oynadım S4T4N1ST diezdeydim 2010da hesabımı sattıkdan sonra 2 yıl ara verdim 2012de pvp de zaman geçirmek istedim ve daha sonra bu serverları nasıl açıyorlar bunları derken yolum buraya kadar düştü 🙂 ve şimdi aranızdayım belki soran olur diye söyleyim aresdeki JustInTime clanındaki S4T4N1ST de bendim ares ve diezdede aynıydı charım herkese iyi forumlar...

Hoş geldiniz. Hayırlısı olması dileklerimle. Pathos'da da Human kralı vardı S4T4N1ST diye onunla bir bağlantın var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Hoş geldiniz. Hayırlısı olması dileklerimle. Pathos'da da Human kralı vardı S4T4N1ST diye onunla bir bağlantın var mı?

teşekkürler, yok ares ve diezde aynı zamanda oynadım 2004 2010 arası 6 yıl 2 charla oynadım ikiside S4T4N1ST di sonra pvplerde yada başka serverlarda aynı nicki çok gördüm ama hiç biri ile alakam yok 🙂
-- mesaja ek olarak --
ares ve diez gibi 2 ünlü serverdada aynı şekilde char dizip ünlü olmayı başaran tek kişiydim ozamanlar sonra zaten knight ın knight zamanı geçti el altından item dağıtımları vsvs gibi olaylardan sonra 2 charımıda ozamanın parası birini 7 birini 8 bin liraya satmıştım ve bıraktım biraz ara verdikden sonrada pvp devrim başlamıştı 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...