Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
roj

1098 to 1299 login ekranı istek

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 1098 deki login ekranını 1299 da istiyorum tüm myko serverlar kullanıyor artık ama ben bir türlü bulamadım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

iyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba, bağıran yaratıktan mı bahsediyorsun? yoksa sadece görsel olarak login box vs. bunları mı istiyorsun? detay verirsen yardımcı olmak isterim.

bağıran yaratıktan bahsediyorum hocam bu arada yeni yaptığın login screen de hoş olmuş eline sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
bağıran yaratıktan bahsediyorum hocam bu arada yeni yaptığın login screen de hoş olmuş eline sağlık

@ roj teşekkürler ama o dediğin bağıran yaratık 1298de çalışmıyor malesef resimleri animate olarak yapıp kullanıyorlar onuda pek önermiyorum client çok kasıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
@ roj teşekkürler ama o dediğin bağıran yaratık 1298de çalışmıyor malesef resimleri animate olarak yapıp kullanıyorlar onuda pek önermiyorum client çok kasıyor.

yok yanlış anladın ben yanlış anlattım yani :D orjinaline gerek yok bağırmasada olur yeni sadece screen olsun ve server list 1098 olsun yeterli umarım yardımcı olabilirsin haftalardır bunu arıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
yok yanlış anladın ben yanlış anlattım yani :D orjinaline gerek yok bağırmasada olur yeni sadece screen olsun ve server list 1098 olsun yeterli umarım yardımcı olabilirsin haftalardır bunu arıyorum :D

@ roj tamam ozaman yaparım sadece screen olsun diyorsan :) müsait olduğumda bu konu altından paylaşımını yaparım takipte kal :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

@ roj tamam ozaman yaparım sadece screen olsun diyorsan :) müsait olduğumda bu konu altından paylaşımını yaparım takipte kal :)

aynen screen ve server list ekranı olursa 2 kat duamı alırsın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...