Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
MOMENTUM

Başvuru [Asistan Grafiker ve Client Editör]

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, ismim Rüzgar 28 yaşındayım.

Knight Online serüvenim 2005 yılında başladı Ares serverinda başladı uzun bir süre Ares serverinda oynadıktan sonra sırasıyla bir çok serverda bulundum ilk zamanlarda sadece oynayışa bakıyordum ama zaman ilerledikçe arka planda olanları merak ederekten 2009 yılında hem oyunculuğuma devam ettim hemde Client taraflı çalışmalara başladım yeni grafikler tasarlayıp oyun içi görüntüleri değiştiriyordum, item görünümleriyle oynuyordum, bu konuda bayağı ilerledikten sonra artık Server taraflı bakmaya başladım ve ilk database mi 2010 yılında editledim, ozamanlar quest yazarken EVT mantığı herkes tarafından pek bilinmiyordu bende mevcut EVT lerdeki özelliklerle oynayıp birşeyler yapmaya çalışıyordum zaman ilerledikçe bayağı birşeyler yaptım ve bu yaptıklarımdan hiç bir zaman kâr gütmek amaçlı yapmadım sadece hobi ve ilgilenen arkadaşlara yardım, katkı sağlamak amacıylaydı, konuyu fazla uzatıp vaktinizi almak istemiyorum :) şuan Grafik, Client ve Server taraflı çok iyi düzeyde bilgiye sahibim, programlama konusunda yeniyim sağolsun "Özkan" çok yardımcı oldu ilk adımları attım ve atmayada devam edeceğim ilerleyen zamanlarda bilgim biriktikçe programlama konusunda paylaşım ve anlatımlar yapmayı planlıyorum, uygun görürseniz Asistan Grafiker ve Client Editör olarak göreve talibim okuduğunuz için teşekkür ederim saygılarımla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Talebiniz değerlendirilmiş ve 'Asistan Client Editör' rütbesi üyeliğinize aktifleştirilmiştir. Hayırlara vesile olması dileğiyle, çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...