Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Nero

DOLANDIRICILAR BÖLÜMÜ HAKKINDA (Uyarı)

Önerilen Mesajlar

Admin

"Dolandırıcılar Bölümü" forumu altında paylaşılan konular forum yönetim kadromuzun isteği doğrultusunda değil, sizlerin uyarıları ve şikayetleri doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Kimin ne yaptığı bizi ilgilendirmez diyemeyiz fakat kimseyi karalamak adına bu bölüm altında şahsi çıkarlar veya kendi düşüncelerimiz doğrultusunda konu paylaşamayız.

Canın çıksın, adın çıkmasın diye boşuna dememişler..

Ayrıca bilmediğiniz, emin olmadığınız, şahit olmadığınız bir konu hakkında birisine ithamda bulunmayın o kişinin günahını almayın.

Bir kişi eğer bir hata/günah/suç işlemiş ise, o kişinin günahına ortak siz o kişiyi yargılamayın. Bu bizlere düşmez, bize düşen ancak bu kişi hakkında tedbir almaktır. Aksini yapıp kişiye yönelik hakaret,aşağılama ve asılsız suçlamalar ile hareket etmeyin.

Gençliğimizde ufak tefek hatalarımız yanlışlarımız olabilir, önemli olan bunu alışkanlık haline getirmemektir.

Eskiden forum üyelerinin genel yaş ortalaması 13-15 i geçmiyordu, her ne kadar sabilikten çıkmış olsa da bu yaşta bir genç olayların tam idrakine varamamakta ve hataya düşmektedir. 16-18 yaşlarında işler daha da tehlikeli oluyor, kişi kendini kontrol altına almaz ise durum daha da kötüleşebiliyor. Aile ortamı ve arkadaş çevresi gerçekten insanı etkiliyor, bu tarz hatalara düşen arkadaşlara da yaptıkları her ne kadar yanlış ve kötü bir şey olsa da ön yargı ile yaklaşmayın, bildiğiniz tanıdığınız varsa kendisini güzel bir dille uyararak iletişiminizi kesin siz de bu tarz davranışlardan uzak durun.

Son çıkan yeniliklerden sonra şu an durum nasıl bilmiyorum fakat hata yapmış arkadaşların hatalarını tekrarlamaması, yapmayanların da harama göz uzatmaması dileği ile

iyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...