Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
CENGLYY

Packet Logger

Önerilen Mesajlar

Alıntı
Paketler gözüküyor. Herhangi ekstra bir şey yapmıyorum.

Server taraflı crypto pasif durumda o zaman. O programlar genele hitap ediyor oyunun şifrelemesini açma gibi özellikleri yok çünkü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Server taraflı crypto pasif durumda o zaman. O programlar genele hitap ediyor oyunun şifrelemesini açma gibi özellikleri yok çünkü.

Daha çok Microsoft Message Analyzer ile dinliyorum gerek USKO gerek SteamKO veya PVP serverlarda şu zamana kadar bir sorun yaşamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Daha çok Microsoft Message Analyzer ile dinliyorum gerek USKO gerek SteamKO veya PVP serverlarda şu zamana kadar bir sorun yaşamadım.

Microsoft Message Analyzer ile USKO ve SteamKO dan packet dinliyorsun yani. İlginç. Bende dinliyorum ama şifrelemeyi açarak dinliyorum dediğin gibi hiç uskoda açık şekilde packet geldiğine şahit olmadım.

OO9A418FSoG2kFrMMrsOKA.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Microsoft Message Analyzer ile USKO ve SteamKO dan packet dinliyorsun yani. İlginç. Bende dinliyorum ama şifrelemeyi açarak dinliyorum dediğin gibi hiç uskoda açık şekilde packet geldiğine şahit olmadım.

DdLWEy.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Pardon sunucuya giriş sırasında gelen paketler şifresizdi. Uzun süredir paket dinlemediğimden karıştırmış olabilirim.

Ako8lX.jpg

Server & Client için sadece 2B şifresiz oda zaten şifreyi aktif etmek için key gönderen packet ondan sonra tüm packetler şifrelenir yani 1 tane packeti görebilirsin o program ile dediğin gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Server & Client için sadece 2B şifresiz oda zaten şifreyi aktif etmek için key gönderen packet ondan sonra tüm packetler şifrelenir yani 1 tane packeti görebilirsin o program ile dediğin gibi.

Sana özel mesajdan yolladığım tam ayıklayamadığım paketleri buradan dinleyip yollamıştım. Epey süre geçti o paketleri dinleyeli fakat o paketleri bu program ile dinlediğimi hatırlıyorum tabi yanılıyor olabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...