Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
donz05

repeatable görevlerde sorun...

Önerilen Mesajlar

görevi teslim edip ödülü aldıktan sonra aynı görevi tekrar yapmak istersek mobları kesilmiş gösteriyor sonuç olarak direk ödül alma sayfası çıkıyor ve defalarca aynı ödülü mob kesmeden alabiliyor bütün save eventleri kontrol ettim sorun göremedim görev tesliminde mobları sıfırlaması gerekmiyormu görevi bitirip sıfırdan nasıl başlatabiliriz? son çare 4 2 yapıp tekrarlanabilir olmaktan çıkarıcam görevi bilgisi olan varsa aydınlatsın bizi teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lua ve DB de yaptığın görev ile ilgili tüm değişiklikleri ilk haline getir. Her şey orijinal olsun ve sadece luada görev bitiminde yer alan SaveEvent(UID, 5578); gibi değeri 2 arttır ve öyle dene.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1312 2 47 0 4 1 1 1 24432 392 4 9900 0 11109 8760 24432_Kape.lua

elseif (Class == 4 or Class == 11 or Class == 12) then
RunSelectExchange(UID,11109)
SaveEvent(UID, 1312);

bu sayıda oynama yaparsam görevi hiç teslim edemem dostum...
1 görev alma 2 görevi bitirme (tekrarsız) 3 bitmiş haline getirme 4 görevi teslim edip tekrar alma benim sorunum 1,2,3,4 sırasıyla gidiyor 4 ten sonra tekrar görevi aldığımda saveevent 3 olana atıyor sonra mobları kesmiş olarak gösterip tekrar ödülü alabiliyorum bi nevi bugta kalıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
1312 2 47 0 4 1 1 1 24432 392 4 9900 0 11109 8760 24432_Kape.lua

elseif (Class == 4 or Class == 11 or Class == 12) then
RunSelectExchange(UID,11109)
SaveEvent(UID, 1312);

bu sayıda oynama yaparsam görevi hiç teslim edemem dostum...
1 görev alma 2 görevi bitirme (tekrarsız) 3 bitmiş haline getirme 4 görevi teslim edip tekrar alma benim sorunum 1,2,3,4 sırasıyla gidiyor 4 ten sonra tekrar görevi aldığımda saveevent 3 olana atıyor sonra mobları kesmiş olarak gösterip tekrar ödülü alabiliyorum bi nevi bugta kalıyor...

hocam denedin mi? Ben 50 tane görev düzenledim bu şekilde. Denemeden yazma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

denedim haci baska seyler cikiyor gorevi teslim etmiyor yazdigin son saveeventin databasede bi karsiligi olmasi lazim sende belki baska gorevin save numarasini kullaniyosundur farketmeden neyse arastirmaya devam haci sagolasin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...