Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
FUHRER

Server açma işlerinden bilgili ve tecrübeli ekip arkadaşı arıyorum

Önerilen Mesajlar

Merhaba Kodevelopers Ailesi

2013 2016 Yılları arasında Server işletmeciliği yapmaktaydım biraz detaya inersek bu işlerden anlayan arkadaşımla 2miz bir çok server açtık hepside tutmuştu arkadaşım sunucu panel db editleme işlerine bakardı ben sosyal medya çalışması yapar oyuna olabildigince fazla user gelmesi için her türlü yenilik ve çalışmayı yapardım en tecrübeli oldugum alandı işletmecilik

2013'te Kurmuş Olduğum Eski Knight Online ( Paylaşım Caps Vb. Sayfa ) 2016 Ağustos Ayında Mgame Tarafından kapatıldı. hilesiz 24 bin knight online oyuncusu beğenisi vardı aktif haftalık 3 4 bin takip her paylaşıma 100'bini geçgin erişim geliyordu

Bu piyasaya her türlü yenilikle ve kalabalık oyun ortamıyla girdik. Örneğin reklamcılık sektörüne bile yön verdim mesala facede görüyorsunuz her grupta paylaşıyor reklamcılar 10tl alan reklamcı her yerde parazit gibi karşınıza çıkıyor özel mesaj yoruma etiket vs. ilk paylaşım sayfasını kurdugumda 1 yıl içinde onlarca paylaşım sayfası kuruldu
Oraclede telefon numarası panelden isteme fikri ilk benim fikrimdi ozamanlar hiç bi oyunun yapmışlıgı yoktu şimdi herkes kayıt olurken istemekte
Youtube yayıncılığı yine benim fikrimle yapılmış ve her server bu işe girişmiştir.

Tekrar Knight Online Piyasasına girmek istiyorum ve bu alanda kalıcı bi server planlayıp kendime ekip arkadaşı arıyorum db editlicek serverin arka planında bilgili olacak açmak istedigim version 22xx

hazırda dosyaları olupta işletemeyen arkadaşlar varsa daha güzel olur dosya parası vermemiş oluruz.

teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...