Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
datatr

Atak Gücü Düşüyor

Önerilen Mesajlar

S.a arkadaşlar geliştirmeye calıstıgım 2xxx dbde 59 adreama cevırdıgımde skill point verdiğim an atak gücü tüm classlarda düşüyor fakat master acık olarak yine 59 ve üstü yaptıgımda sorun yok create_new_char ve userdatayi kontrol ettim bir sorun göremedim load_user_datada normal baska bakmam gereken yer var mıdır ? yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam eğer Master açık 59 da sorun yok ise Master kaynaklı atak düşmesi vardır. Zaten oyunun temelinde de Masterli bir karakter ile aynı item ve aynı leveldeki Mastersiz bir karakterin Atakları aynı olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

🙂 bunu bu oyunu oynayıp bılmeyek yoktur heralde üstad yanlıs anlasılmısım fakat sorun söyle soyleyeyım orn : 1450 ıken atak dırek 450 oluyor gibi problem bu sekılde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geri düzelmiyor sc falan basılı değil sadece master ı aktif edersem o zaman düzeliyor ama ben adream db olarak kullacagım ıcın acık olmaması gerekiyor 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

S.a arkadaşlar geliştirmeye calıstıgım 2xxx dbde 59 adreama cevırdıgımde skill point verdiğim an atak gücü tüm classlarda düşüyor fakat master acık olarak yine 59 ve üstü yaptıgımda sorun yok create_new_char ve userdatayi kontrol ettim bir sorun göremedim load_user_datada normal baska bakmam gereken yer var mıdır ? yardımlarınızı bekliyorum

Veritabanlık bir olay olduğunu sanmıyorum. Source bak. birde stat bugu var onada bak 😄 örnek. berserker 2 adet str veren skill basıyorsun. sadece 1 tanesi işleme sokuyor felan. daha çok bug vardır.piyasadan aldıysan. o bugları görsen bu işten soğursun 😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...