Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
aakinci

Cospre Item Özelliklerini Düzenleme

Önerilen Mesajlar

Aşağıdaki görselde de göründüğü gibi oyun içerisinde Ekstra özellikler veren Emblem, Valkry Setler, Pathos Gloves vs. gibi eşyalar üzerindeki Yeşil yazılı özellikleri Client ve Db taraflı nerelerden düzenleyebiliriz?

3zqvq0.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
db de SET_ITEM tablosu olması gerkeli

teşekkürler hocam. Bakmıştım buraya ama dragon set, krovaz vs. görünce değildir demiştim. Demek ki es geçmemek gerekiyormuş. Tekrardan sağolun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam pek yüksek versiyon bilmem ama bildiğim kadarı ile (1299 için konuşuyorum) item_org_us.tbl de client taraflı düzenleniyor diye hatırlıyorum.Olmazsa itemorgusdaki ikinci satırdaki 1(byte) daki ext koduna bakarak item_ext_XX.tbl yi düzenle XX yazan yerde ikinci sütundaki byte kodu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Hocam pek yüksek versiyon bilmem ama bildiğim kadarı ile (1299 için konuşuyorum) item_org_us.tbl de client taraflı düzenleniyor diye hatırlıyorum.Olmazsa itemorgusdaki ikinci satırdaki 1(byte) daki ext koduna bakarak item_ext_XX.tbl yi düzenle XX yazan yerde ikinci sütundaki byte kodu.

yok hocam oradan olmuyor. Yukarıda arkadaş belirtmiş Set_Item tbl si içerisinden değiştiriliyormuş. Yorumunuz için sağolun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...